OleOle - Kody rabatowe Lipiec 2017

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !!
Oferty wygasłe:
OleOle
Oleole.pl kody rabatowe

Kod rabatowy 50 zł na zakupy w OleOle w prezencie od Visa

Obowiązuje przy płatności Visa Checkout i przy zamówieniu powyżej 250 zł. Sprawdź szczegóły promocji.
Oferta zakończyła się 24 dni temu
Oferta wygasła
Kod rabatowy: VISA
OleOle
Oleole.pl kody rabatowe

Kod rabatowy do 500 zł na zmywarki Samsung

Przy zakupie zmywarki Samsung objętej promocją. Wysokość zniżki zależy od wybranego modelu.
Oferta zakończyła się 115 dni temu
Oferta wygasła
Kod rabatowy: SAMSUNGZMYWMAR
OleOle
Oleole.pl kody rabatowe

Kod rabatowy do 500 zł na zmywarki Samsung

Przy zakupie zmywarki Samsung objętej promocją. Wysokość zniżki zależy od wybranego modelu.
Oferta zakończyła się 115 dni temu
Oferta wygasła
Kod rabatowy: SAMSUNGZMYWMAR
OleOle
Oleole.pl kody rabatowe

Kod rabatowy na odkurzacz Powerbot Samsung za 500 zł

Przy zakupie chłodziarki Samsung Premium Chef Collection objętej promocją. Promocja nie łączy się z innymi. Nalezy użyć specjalnego kodu rabatowego, który obniży cenę odkurzacza.
Oferta zakończyła się 115 dni temu
Oferta wygasła
Kod rabatowy: POWERBOTZA500
OleOle
Oleole.pl kody rabatowe

Kod rabatowy do 300 zł na komputery i laptopy

Oferta dotyczy wybranych produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Wysokość zniżki zalezy od wybranego modelu. Jeden klient może zakupić 1, ten sam produkt objęty promocją.
Oferta zakończyła się 115 dni temu
Oferta wygasła
Kod rabatowy: KOMLAPRABATMAR
OleOle
Oleole.pl kody rabatowe

Zmywarki Samsung nawet do 500 zł taniej!

Promocja dotyczy wybranych modeli. Jeden klient może zakupić 1, ten sam produkt objęty promocją.
Oferta zakończyła się 162 dni temu
Oferta wygasła
Kod rabatowy: ZMSAMSUNGSTY
OleOle
Oleole.pl kody rabatowe

Extra rabaty do -15%

Rabat w koszyku zostanie naliczony automatycznie. Promocja dotyczy specjalnie oznaczonych produktów.
Oferta zakończyła się 168 dni temu
Oferta wygasła
Kod rabatowy: EXRAB20170131
OleOle
Oleole.pl kody rabatowe

Pralka Samsung 100 zł taniej!

Promocja dotyczy wybranego modelu Samsung AddWash Slim WW60K42109W. Należy użyć specjalnego kodu rabatowego. Sprawdź!
Oferta zakończyła się 172 dni temu
Oferta wygasła
Kod rabatowy: ADDWASH100ZL
OleOle
Oleole.pl kody rabatowe

Kod rabatowy 5% w OleOle

Promocja obejmuje TV, AGD, smartfony, laptopy, foto i kamery, konsole, zabawki i sprzęt sportowy.
Oferta zakończyła się 189 dni temu
Oferta wygasła
Kod rabatowy: RABAT5P170110
Opinia o OleOle
Firma Oleole.pl jest to duży sklep internetowy oferujący dla swoich klientów sprzęt informatyczny, multimedialny, gospodarczy oraz akcesoria techniczne codziennego użytku przeznaczone zarówno dla klientów prywatnych jak i przedsiębiorstw. Asortyment produktów sprzedawanych w sklepie internetowym Oleole.pl podzielony jest według następujących kategorii: telewizory-RTV, AGD, komputery, gry i konsole, foto i kamery, telefony i GPS, akcesoria. Praktyczna wyszukiwarka oraz szczegółowo rozbudowany system zakładek pozwalają łatwo skierować klienta we właściwe miejsce oraz spełnić jego oczekiwania. Dodatkowo sprzedawany asortyment można sortować według marki, nazwy, oceny klientów, ceny oraz wielu różnych potrzebnych opcji. Produkty są dokładnie opisane pod względem informacyjnym oraz zawierają dokładną ilustrację graficzną – ciekawie prezentującą ofertę handlową sklepu Oleole.pl. Tak więc każdy znajdzie tutaj w prosty sposób coś dla siebie według własnych preferencji co spełni oczekiwania co do jakości, a jest dostępne po rozsądnej cenie. Goście odwiedzający sklep internetowy Oleole.pl mogą przeczytać recenzje innych użytkowników na temat sprzedawanych produktów oraz wyrazić swoje własne. Na stronie na bieżąco są prezentowane wszelkiego rodzaju promocje, bestsellery, nowości techniczne oraz towary polecane przez specjalistów. Dodatkowo dla gości odwiedzających sklep Oleole.pl czekają liczne bony i promocje na zakupy przez internet. Aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich odbiorców firma Oleole.pl oferuje szereg usług dodatkowych. Klienci mają możliwość bezpłatnego transportu oraz odbioru towaru w wybranych punktach, testowania zakupionego sprzętu i jego podłączenie oraz przewóz i zwrot starego i zużytego sprzętu. Oleole.pl posiada sprawnie funkcjonujące biuro obsługi klienta zapewniające pełną kontrolę w procesie przed jak i posprzedażowym. Zapewnia swoich odbiorców o bezpieczeństwie transakcji, sprawnej dostawie, możliwości zakupu na raty oraz gwarancji zwrotu i wymiany zakupionego towaru w razie reklamacji. Celem firmy Oleole.pl jest stałe poszerzanie swojego asortymentu, utrzymanie wysokiej jakości oferowanych produktów i fachowej obsługi kontrahentów. Przedsiębiorstwo Oleole.pl cieszy się dobrymi opiniami od swoich odbiorców oraz jest laureatem wielu nagród i wyróżnień.
Więcej..
Ocena 5 / 5
Oddanych głosów: 3
TOP 15 kodów i promocji
Strona główna- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Lista sklepów- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt- Reklama
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach