Kody rabatowe i promocje Pizza Portal Styczeń 2017

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !!
Oferty wygasłe:
Pizzaportal.pl

Kod rabatowy do 30% w PizzaPortal!

Pierwszy zakup ze zniżką 5% gwarantuje kolejną zniżkę 15% na kolejne zamówienie. Przy trzecim zamówieniu zniżka wynosi 30%. Minimalna wartość zamówienia to 20 zł. Rabat obowiązuje przy płatności online. Z kodu można skorzystać tylko raz.
Oferta zakończyła się 7 dni temu
Oferta wygasła
Kod rabatowy: XMA7PX
Pizzaportal.pl

Odkryj nowe pizze w Biesiadowo!

Nowe pizze w sieci pizzerii Biesiadowo to: Mocna w gębie, Nie dasz rady, Zielsko-diabelsko. Zamów już teraz!
Oferta zakończyła się 16 dni temu
Oferta wygasła
Pizzaportal.pl

Zamawiaj tyle razy ile chcesz z 30% rabatem!

Smacznego!
Oferta zakończyła się 43 dni temu
Oferta wygasła
Kod rabatowy: SZAMAN
Pizzaportal.pl

Wybierz miasto i sprawdź aktualne promocje!

Zamów!
Oferta zakończyła się 44 dni temu
Oferta wygasła
Pizzaportal.pl
Za każde 10 zł wydane na PizzaPortal ze specjalnym kodem otrzymasz 10 punktów doświadczenia (XP). Zamawiaj i wygraj nagrody!
Oferta zakończyła się 62 dni temu
Oferta wygasła
Kod rabatowy: CALLOFDUTY
Pizzaportal.pl
Promocja Call of Duty: zamawiaj regularnie i wygrywaj nagrody!
Oferta zakończyła się 62 dni temu
Oferta wygasła
Pizzaportal.pl
Odbieraj kody rabatowe w restauracjach na PizzaPortal
Oferta zakończyła się 79 dni temu
Oferta wygasła
Pizzaportal.pl
10 zł zniżki w wybranych restauracjach, przy zamówieniu od 30 zł. Sprawdź kody na stronie!
Oferta zakończyła się 79 dni temu
Oferta wygasła
Pizzaportal.pl
Odbieraj kody rabatowe w restauracjach na PizzaPortal.pl
Oferta zakończyła się 105 dni temu
Oferta wygasła
Pizzaportal.pl
Najlepsze promocje w restauracjach - zamów online ze zniżką!
Oferta zakończyła się 136 dni temu
Oferta wygasła
Pizzaportal.pl
Zamieniamy medale na rabaty! Obserwuj i odbierz kod!
Oferta zakończyła się 145 dni temu
Oferta wygasła
Pizzaportal.pl
Zamów online jedzenie z dostawą!
Oferta zakończyła się 164 dni temu
Oferta wygasła
Pizzaportal.pl
Zamów jedzenie z dostawą - najwięcej restauracji online w Polsce!
Oferta zakończyła się 202 dni temu
Oferta wygasła
Pizzaportal.pl
Zamów jedzenie z dostawą. Najwięcej restauracji online w Polsce!
Oferta zakończyła się 202 dni temu
Oferta wygasła
Pizzaportal.pl
Wytypuj prawidłowy wynik meczu Niemcy – Polska, a otrzymasz od nas kod rabatowy!
Oferta zakończyła się 216 dni temu
Oferta wygasła
Opinia o Pizzaportal.pl
Pizzaportal.pl jest to popularny internetowy serwis gastronomiczny oferujący możliwość zamawiania jedzenia na wynos online. Jest to rozbudowany zbiór restauracji i atrakcyjnych punktów gastronomicznych podzielonych w katalogi. Pizzaportal.pl ma na celu maksymalne ułatwienie złożenia zamówienia i otrzymanie preferowanego posiłku bez względu na miejsce w którym się znajdujemy oraz w możliwie jak najkrótszym czasie.
Na głównej stronie serwisu Pizzaportal.pl znajduje się praktyczna wyszukiwarka restauracji. Klienci wybierają w niej nazwę miasta i ulicę dostawy. System automatycznie filtruje znajdujące się w bazie restauracje wedle wcześniejszych preferencji klienta. Następnie przekierowuje do specjalnej zakładki -zbioru punktów gastronomicznych spełniających oczekiwania. Znajduje się w nim nazwa restauracji, informacje dotyczące funkcjonowania lokalu, przejrzyste menu oraz warunki zamówienia. Każdy prezentowany punkt gastronomiczny jest starannie opisany pod względem informacyjnym oraz graficznym - przedstawiając jego ofertę handlową. Goście odwiedzający serwis Pizzaportal.pl mają możliwość zapoznać się z opiniami na temat prezentowanych lokali gastronomicznych oraz wyrazić swoje własne recenzje. Na stronie na bieżąco pojawiają się różnego rodzaju promocje, a na klientów czekają rabaty za zakupy jedzenia online. Portal Pizzaportal.pl stale poszerza swoja ofertę - współpracując ze znanymi i cenionymi restauracjami w Polsce. Możemy zamówić wszelkiego rodzaju pizzę, sałatki, kebab, obiady domowe, dania azjatyckie, południowo-europejskie oraz wiele innych. Dzięki serwisowi Pizzaportal.pl jest to dostępne w łatwy sposób, wyselekcjonowane w jednym miejscu - dzięki temu możemy zjeść zdrowo, oszczędzimy czas i otrzymamy nasze zamówienie po rozsądnej cenie. Firma Pizzaportal.pl cieszy się dobrymi opiniami oraz zaufaniem wśród użytkowników.
Więcej..
Ocena 5 / 5
Oddanych głosów: 1
Strona główna - Kody rabatowe - Promocje - Najnowsze - Wkrótce wygasną - Współpraca - Lista sklepów - Sitemapa - Statystyki - Kontakt - Reklama
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach