Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Acer Styczeń 2019

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.2/5
Oddanych głosów: 27
Opinie o Acer
2018-12-30
Kupiłem laptopik Acera i jestem zadowolony z niego. Póki co wszystko chodzi w porządku. Oby tak dalej... Cena za niego w promocji była także bardzo korzystna. Pozdro
2018-12-19
Kupiony przez sklep online Acera tydzień temu sprzęt komputerowy spisuje się bez zastrzeżeń. Wszystko działa szybko i płynnie. Polecam markę

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Acer jest przedsiębiorstwem, założonym w 1976 roku na Tajwanie, zajmującym się produkcją i dystrybucją sprzętów oraz akcesoriów z obszaru IT, czyli przede wszystkim komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, smartfonów, monitorów i projektorów. Oferta firmy Acer kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, różnej wielkości przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.
Acer zajmuje się kompleksowo badaniami nad wprowadzaniem coraz to nowszych rozwiązań technologicznych, projektowaniem, marketingiem, sprzedażą i obsługą posprzedażową sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych.
Każdy znajdujący się w ofercie oficjalnego sklepu internetowego sprzęt jest dokładnie opisany oraz podane są jego najważniejsze parametry techniczne. Dodatkowo zaopatrzony jest wyraźnym zdjęciem. Asortyment sprzedawcy jest stale aktualizowany i rozszerzany. Nie brakuje w nim wielu interesujących nowości rynkowych oraz promocji, umożliwiających zakup poszczególnych produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.
Klienci sklepu internetowego Acer mogą liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony jego pracowników, będących jednocześnie specjalistami w branży IT oraz szybką i bezpieczną wysyłkę zamówionych towarów pod wskazany przez nich adres dostawy.