Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Fakturownia Październik 2018

Kupon Fakturownia

Sprawdź najnowsze promocje Fakturownia

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.67/5
Oddanych głosów: 49

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Fakturownia to program do faktur, który pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas. Jest zaprojektowana dla najbardziej optymalnego i efektywnego użytkowania. Wysyłanie faktur jeszcze nigdy nie było tak szybkie
i intuicyjne.

Przyjazny interfejs

Zapomnij o skomplikowanych i trudnych w obsłudze programach, z których korzystałeś do tej pory. Rozplanowane funkcje w oparciu o naturalne zachowania Klienta na stronie. Bez trudu znajdziesz najważniejsze opcje. Dzięki środowisku SaaS, dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze i dostępne z dowolnego miejsca na świecie, niezależnie od urządzenia, na którym pracujesz.

Profesjonalne wsparcie

Nasz zespół stara się, aby praca z Fakturownią była dla Ciebie łatwa i przyjazna. W bazie wiedzy wnikliwie opisany jest każdy szczegół pracy programu (jak wystawić fakturę, jak prawidłowo zintegrować program do fakturowania itd). Masz inne pytanie? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub telefon.

Produkt szyty na miarę

Fakturownia jest w pełni otwarta na Twoje sugestie i pomysły. Jeżeli brakuje Ci pewnych opcji, bądź Twój dostawca opóźnia się z wprowadzeniem nowych funkcji, skontaktuj się z nami.

Fakturownia zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Stosuje najwyższej klasy zabezpieczenia używane w bankach i innych instytucjach finansowych.

Oferuje szyfrowanie za pomocą protokołu SSL, zapewniając bezpieczny dostęp do Twojego konta.

Fakturownia zaprojektowana jest w taki sposób, aby rzadko używane opcje nie przysłaniały tych najważniejszych. Istotne pola są umieszczone we właściwych miejscach, aby nie trzeba było ich szukać, a raz wprowadzone dane są podpowiadane przez system podczas wystawiania kolejnych podobnych dokumentów.

Program do fakturowania umożliwia wpisywanie kwot netto lub brutto - pozostałe kwoty od razu są przeliczane automatycznie.

Aktualnie w systemie można wystawiać następujące dokumenty: Faktura VAT, Faktura Zaliczkowa, Faktura Końcowa, Faktura Proforma, Faktura Korekta, Faktura VAT MP, Faktura VAT Marża, Rachunek, Paragon, KP Kasa Przyjmie - dowód wpłaty, KW Kasa Wyda - dowód wypłaty.

Program do wystawiania faktur, pozwala na wygodne zarządzanie dokumentacją księgową – wydrukiem w dowolnej chwili, czy też wystawieniem podobnej faktury, jeśli usługa lub produkt sprzedawana jest cyklicznie.


Fakturownia umożliwia korzystanie z programu w 4 wariantach cenowych od 0 zł do 23,20 zł miesięcznie! Dobierz pakiet do zapotrzebowania Twojej firmy i dołącz do ponad 200 000 zadowolonych klientów!