Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Home.pl Grudzień 2018

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Home.pl

Ulepszamy pracę biurową od 20 lat

Office 365 od 14,92 zł netto/mies.
Kupon Home.pl

Zapewniamy dobre adresy od 20 lat

Wybierz 5 domen .pl za 0 zł.
Kupon Home.pl

Pomagamy sprzedawać w sieci od 20 lat

Click Shop tylko 7 zł netto/mies.
Kupon Home.pl

Tworzymy najlepszy hosting od 20 lat

Business Cloud Starter już od 0,99 zł netto/mies.
Kupon Home.pl

Najlepsza poczta e-mail w Polsce!

To gwarancja bezpieczeństwa, stabilności i mobilności usługi.
Doładuj oferty wygasłe
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.48/5
Oddanych głosów: 86

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Marka Home.pl powstała w roku 1997 i jest największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Swoją działalność koncentruje w Europie Środkowo– Wschodniej. Głównymi zadaniami firmy Home.pl jest rejestracja domen internetowych, hosting serwisu www, utrzymanie kont poczty elektronicznej oraz udostępnianie aplikacji biznesowych przez internet.
Oferowane przez Home.pl usługi są podzielone według następujących kategorii: domeny, strony www, hosting, VPS, serwery, sklepy, SSL, poczta, dodatki. Na stronie internetowej sklepu znajduje się wyszukiwarka domen oraz oferty handlowe dotyczące stron www, hostingu poczty oraz sklepów internetowych. W zakładce „Dodatki” w przejrzysty sposób mamy przedstawione usługi dodatkowe oraz produkty niezbędne do funkcjonowania firm w branży e-commerce. Należą do nich: aplikacje antywirusowe, nowoczesne formy reklamy, pozycjonowanie stron, kampanie email marketingowe, monitoring marki. Home.pl oferuje dla swoich klientów liczne promocje o bonusy na oferowane przez siebie usługi internetowe. Osoby odwiedzające sklep Home.pl mogą skorzystać z profesjonalnej obsługi w „Centrum pomocy 24/7”, a także zaznajomić się z poradami ekspertów – prezentowanymi na stronie. Dla klientów biznesowych firma Home.pl oferuje możliwość współpracy w różnych projektach.
Mottem firmy jest „ Działamy niezawodnie”. Home.pl cieszy się dużym uznaniem i zadowoleniem wśród swoich klientów. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień m.in. „Firma Przyjazna Klientowi”. Działając zgodnie z procedurami i certyfikatami - zapewnia swoim odbiorcom gwarancje jakości i bezpieczeństwo.