Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Ikea Styczeń 2019

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!
Oferty wygasłe:
Kupon IKEA

Sprawdź najnowsze promocje IKEA

Kupon IKEA.com

10 rat 0% na wszystkie produkty

Obowiązuje przy zakupach za minimum 300 zł.

Zobacz kody rabatowe i promocje do:

Ocena 4.3/5
Oddanych głosów: 5

Forum opinii o kodach rabatowych i promocjach Ikea

2018-11-05
Lubię robić zakupy w Ikei. Mają duży wybór fajnych mebli i akcesoriów do wyposażenia domu. Myślę, że ceny też nie są wygórowane
2018-11-03
Chętnie jeżdżę do Ikei. W gazetce lubię najpierw upatrzec sobie kilka rzeczy. A wybór jest tu ogromny
2018-10-28
Ładne meble, szybka dostawa do domu, polecam
2018-10-18
Meble rewelacyjne, ceny nie są niskie ale za wyższą jakość trzeba zapłacić.

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
IKEA jest szwedzkim przedsiębiorstwem, założonym w 1943 roku, zajmującym się przede wszystkim produkcją i dystrybucją dobrej jakości mebli i artykułów dekoracyjnych. Na terenie Polski posiada sieć własnych sklepów i punktów odbioru zamówionych towarów, zlokalizowanych przeważnie w największych miastach na terenie naszego kraju, takich jak między innymi: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Łódź, Katowice itd.. Ikea planuje dalszy rozwój kanałów dystrybucyjnych i otwarcie sklepów funkcjonujących pod jej marką w nowych miejscowościach.
Z aktualną ofertą Ikei można zapoznać się również na jej oficjalnej stronie internetowej ikea.com, dostępnej również w wersji polskojęzycznej. Istnieje tam również możliwość zakupu wybranych przez siebie towarów. Aby ułatwić klientom szybkie i łatwe odnalezienie najodpowiedniejszych do ich potrzeb produktów, zostały one przyporządkowane do poszczególnych katalogów, takich jak między innymi: biurka, krzesła, lustra, meble do przechowywania, stoły, łóżka i materace, oświetlenie, tekstylia i dywany, elektronika użytkowa, gotowanie, jedzenie itd.. Prezentowane są tutaj również bardzo interesujące inspiracje dotyczące aranżacji poszczególnych pomieszczeń mieszkalnych.