Kody.pl

Kody rabatowe i promocje inkBOOKS Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.26/5
Oddanych głosów: 18
Opinie o inkBOOKS
2018-11-07
Muszę się pochwalić kupionym na stronie inkBOOKS czytnikiem. Działa bardzo solidnie. Dokupilem do niego od razu przy okazji kilka ciekawych ebooków.

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
inkBOOKS jest idealnym miejscem dla miłośników czytania. Swoim klientom pragnie on zaoferować duży wybór e-booków, audiobooków i e-prasy w korzystnych cenach. Ponadto istnieje tutaj możliwość zakupu wysokiej jakości czytników e-booków, będących urządzeniami przeznaczonymi do czytania cyfrowych książek, jak również innych przydatnych akcesoriów.
E-book to cyfrowa wersja książki papierowej. Ponadto jego posiadacze mogą edytować fragmenty tekstu, kopiować, drukować, wyszukiwać w nim ważne dla siebie informacje, dodawać zakładki czy adnotacje itd.. Do najpopularniejszych formatów plików e-książek należą: EPUB, PDF, MOBI.
Audiobook to po prostu słuchanie tekstu książek, które wywołuje bardzo pozytywne wrażenia głównie za sprawą przyjemnego głosu lektora i dodatkowych efektów dźwiękowych. Pliki audiobooków zapisywane są w formacie MP3.
E-gazeta (E-prasa) to elektroniczna wersja gazet, dzienników i magazynów. Podobnie jak w przypadku e-booków, e-gazety dostępne są w różnych formatach m.in EPUB, PDF, MOBI itd..
Klienci doceniają w inkBOOKS duży wybór wysokiej jakości e-booków, audiobooków i e-prasy, fachowe doradztwo przy zakupie czytników oraz konkurencyjne ceny.