Kody.pl

Książki i audiobooki - kody rabatowe i promocje 2021

Kod rabatowy Merlin.pl

Kod rabatowy 20 zł na klocki LEGO

Obowiązuje przy zamówieniu klocków LEGO za minimum 100 zł.

Kupon Matras.pl

Czytelnicze pakiety! 2 książki za 25 zł w Matras

Oferta dotyczy tytułów z podstrony i jest aktywna do 11 października 2021 roku.

Kupon Empik.com

Voucher Multikino tylko 19,90 zł

Voucher podlega wymianie na jeden 1-osobowy bilet na dowolnie wybrany seans filmowy emitowany w technologii 2D w dowolnym kinie pod szyldem „Multikino” na terytorium...

Voucher podlega wymianie na jeden 1-osobowy bilet na dowolnie wybrany seans filmowy emitowany w technologii 2D w dowolnym kinie pod szyldem „Multikino” na terytorium Polski.

więcej 
Kupon Paskarz.pl

50% rabatu na wybrane książki w Paskarz

Oferta dotyczy tytułów z podstrony i trwa do 7 października 2021 roku.

Kod rabatowy Legimi.pl

Kod rabatowy 5% na zamówienie w Legimi.pl

Rabat dotyczy zakupu pojedynczych ebooków i nie obejmuje usługi 'Czytaj bez limitu' oraz nie obejmuje oferty zakupu tabletu Dante.

Kod rabatowy E-forum.pl

Kod rabatowy 10% na programy dla specjalistów BHP oraz branży budowlanej

Uzyskaj 10% zniżki na programy: Przegląd i Kontrola Budynków, Użytkowanie Maszyn i Urządzeń w Przedsiębiorstwie, Ocena Ryzyka Zawodowego, Bezpieczeństwo...

Uzyskaj 10% zniżki na programy: Przegląd i Kontrola Budynków, Użytkowanie Maszyn i Urządzeń w Przedsiębiorstwie, Ocena Ryzyka Zawodowego, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy na CD, Plany Obiektu i Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego na CD.

więcej 
Kod rabatowy E-forum.pl

Kod rabatowy 10% na wszystkie czasopisma medyczne

Otrzymaj 10% zniżki na wszystkie czasopisma z kategorii medycyna w każdym wariancie: Food Forum, Animal Expert, Forum Położnictwa i Ginekologii, Wiadomości...

Otrzymaj 10% zniżki na wszystkie czasopisma z kategorii medycyna w każdym wariancie: Food Forum, Animal Expert, Forum Położnictwa i Ginekologii, Wiadomości Dermatologiczne, Forum Pediatrii Praktycznej, Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja, Praktyczna Ortopedia i Traumatologia, Choroby Cywilizacyjne w Praktyce Lekarskiej, Naturoterapia w Praktyce, Forum Stomatologii Praktycznej.

więcej 
Kupon Empik.com

Bonus w grze do 190 zł przy zakupie przez kartę podarunkową Google Play

Oferta dotyczy produktów w grze Genshin Impact w Google Play. Mogą z niej skorzystać użytkownicy, którzy wykorzystają kartę podarunkową Google Play.

Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!