Kody.pl

Kody rabatowe i promocje w jednym miejscu!

Kody rabatowe, kupony i promocje Leroy Merlin Wrzesień 2018

Kupon Leroy Merlin

Sprawdź najnowsze promocje Leroy Merlin

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Leroymerlin.pl

Architektura ogrodowa taniej!

W promocji wiaty, płoty, domki ogrodowe i dziecięce.
Kupon Leroymerlin.pl

Zamów online z dostawą do domu lub odbierz w wybranym sklepie

Kupon Leroymerlin.pl

Zamów online z dostawą do domu lub odbierz w wybranym sklepie

Kupon Leroymerlin.pl

Kup meble Delinia i zyskaj więcej

Przy zakupie mebli kuchennych Delinia za minimum 3000 zł, zwrot 10% wartości na kartę podarunkową.
Kupon Leroymerlin.pl

Specjalna oferta na podłogi w Leroy Merlin

Promocja ważna tylko do 7 Sierpnia.
Kupon Leroymerlin.pl

Raty online w Leroy Merlin

Kredyt ratalny na zakupy od 300 zł do kwoty 20000 zł.
Kupon Leroymerlin.pl

Dom na Święta!

Najlepsza oferta na rynku. Zobacz gazetkę!
Kupon Leroymerlin.pl

Kuchnie w zestawach!

Zobacz produkty!
Kupon Leroymerlin.pl

Grzejniki - gorąca oferta!

Zobacz produkty!
Kupon Leroymerlin.pl

Szeroka gama podłóg w promocyjnych cenach

Zobacz!
Zobacz oferty innych marek:

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Firma Leroy Merlin swoją działalność świadczy od 1923 roku i jest drugim co do wielkości dystrybutorem w Europie w branży budowlanej. W Polsce marka Leroy Merlin obecna jest od 1994 roku, posiada wiele swoich sklepów w dużych miastach na terenie całego kraju. Firma w swojej polityce promuje solidnych, sprawdzonych lokalnych dostawców. Tak więc tak więc ponad 80% oferowanych w sklepie towarów pochodzi od polskich producentów i dystrybutorów.
Produkty budowlane oferowane w sklepie internetowym Leroymerlin.pl podzielone są według następujących kategorii: budowa, technika, projekt, dekoracja, ogród. Praktyczna wyszukiwarka towarów jak i starannie opracowany podział kategorii głównych na zakładki szczegółowe pozwala klientowi trafić w odpowiednie miejsce i znaleźć coś dla siebie. Na przykład kategoria „Budowa” dzieli się na: ogrzewanie, materiały wykończeniowe, dachy i akcesoria, okna i drzwi, hydraulika. Tak więc, każda osoba odwiedzająca sklep internetowy Leroymerlin.pl znajdzie cos odpowiedniego dla siebie. Na swojej stronie internetowej sklep oferuje wiele promocji i bonusów na zakupy przez internet. Dodatkowo w specjalnej zakładce „Okazje” mamy oferty wyprzedaży najlepszych marek w atrakcyjnej cenie. Na stronie codziennie prezentowane są „top oferty”, najczęściej kupowane itp. Klienci odwiedzający sklep internetowy Leroymerlin.pl mają możliwość podzielenia się swoimi opiniami z innymi użytkownikami – korzystając z dostępnego na stronie forum. Odwiedzający sklep internetowy mogą zasięgnąć fachowej pomocy zarówno w sprawnie działającym biurze obsługi klienta, jak i u osób profesjonalnie zajmujących się branżą budowlaną w sklepach stacjonarnych. Otrzymamy profesjonalne porady, dowiemy się o produktach poleconych i rekomendowanych specjalnie dla nas- potrzebnych we wszelkich pracach domowych. Leroy Merlin zapewnia nas o bezpiecznych zakupach i oferuje pełną kontrolę przed i posprzedażową.
Marka Leroy Merlin jest znana i ceniona w Polsce i na świecie. Cieszy się dobrymi opiniami wśród swoich klientów i jest laureatem wielu nagród: „Laur Klienta”, „Firma przyjazna środowisku”, „Firma przyjazna klientowi”.