Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Lidl Styczeń 2019

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Lidl.pl

Ogłaszamy nowe niższe ceny!

Kupon Lidl.pl

Tydzień XXL - łap okazję XXL

Doładuj oferty wygasłe
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 3
Opinie o Lidl
2019-01-07
Często mają w lidlu fajną elektronikę w promocyjnych cenach
2018-11-28
Mój ulubiony dyskont osiedlowy

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Lidl jest bardzo popularną w wielu krajach europejskich, niemiecką siecią dyskontów, oferującą swoim klientom szeroki wybór artykułów spożywczych, kosmetyczno-higienicznych, gospodarstwa domowego w atrakcyjnych cenach.
Zakupów w Lidlu można dokonać udając się do jednego z licznych sklepów tej marki, ulokowanych zarówno w tych większych, jak i mniejszych miejscowościach na terenie całego kraju.
Natomiast na polskojęzycznej stronie internetowej pod adresem lidl.pl znajdują się najważniejsze informacje dla klientów sieci, takie jak między innymi: historia powstania Lidla oraz jego obecna działalność, lokalizacja sklepów, kariera, pomoc i obsługa klienta oraz to co najbardziej zainteresuje jego klientów, czyli aktualnie dostępny asortyment towarów na bieżąco publikowany na stronie internetowej sieci lub w formie gotowej do pobrania gazetki. Ponadto nie brakuje tutaj wielu bardzo interesujących, niezwykle inspirujących przepisów kulinarnych, nowości rynkowych czy promocji, dzięki którym klienci Lidla mogą zakupić poszczególne artykuły w obniżonych cenach.