Kody.pl

ParkLot kody rabatowe i promocje

Ocena 5/5
Oddanych głosów: 4
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-03
Parklot to firma będąca liderem na rynku okołolotniskowych usług parkingowych. W swojej ofercie Parklot posiada miejsca parkingowe na obiektach o najwyższej jakości, bezpieczeństwie i standardzie obsługi przy lotniskach na całym świecie.
Kontakt:
[email protected]
tel. 79 187 07 97
Kod rabatowy Parklot.pl

Kod rabatowy 10% do ParkLottylko u nas!

Kod do wykorzystania na dowolnym parkingu z oferty ParkLot przy lotniskach w całej Polsce, z wyłączeniem Oficjalnego Parkingu P2 przy lotnisku Chopina w Warszawie...

Kod do wykorzystania na dowolnym parkingu z oferty ParkLot przy lotniskach w całej Polsce, z wyłączeniem Oficjalnego Parkingu P2 przy lotnisku Chopina w Warszawie oraz Parkingu Oficjalnego we Wrocławiu. Kod należy podać przy rezerwacji po kliknięciu "Dodaj kod rabatowy" pod wyborem opcji płatności.

więcej 
Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 4

Forum opinii o kodach rabatowych i promocjach ParkLot

2020-07-04
bez problemu zarezerwowałem sobie parking przy lotnisku w dobrej cenie, ogólnie przydatna wyszukiwarka, mogę polecić innym
2020-06-21
W zeszłym roku razem z mężem wyjeżdżając na wakacje skorzystaliśmy z oferty tego oto sklepu. Bardzo serdecznie wszystkim polecam . Zero stresu martwieniem się o miejsce parkingowe na lotnisku mogliśmy w spokoju cieszyć się wyjazdem. Na pewno skorzystam z następnym razem :))

Motoryzacja Podróże i Hotele
Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!