Kody.pl

Black Friday TOUS Listopad 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Touspolska.pl

Darmowa dostawa

Obowiązuje przy zamówieniu od 500 zł.
Kupon Touspolska.pl

Srebrna zawieszka Hold w prezencie

Obowiązuje przy zakupach za minimum 549 zł.
Kod rabatowy Touspolska.pl

Kod rabatowy 10% na wszystko + prezent do zakupu

Obowiązuje przy zamówieniu za minimum 549 zł.
Kupon Touspolska.pl

Pogłębienie wyprzedaży do -50%

Promocja na torebki i akcesoria z kolekcji Spring-Summer.
Kod rabatowy Touspolska.pl

Kod rabatowy 10% na wszystko

Promocja nie łączy się z wyprzedażą.
Doładuj oferty wygasłe
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.75/5
Oddanych głosów: 48
Opinie o TOUS
2018-10-28
Sklep internetowy Tous jest w porządku. Można tu kupować bez obaw

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Biżuteria to podstawa biznesu TOUS. Dzięki sukcesowi, jaki odniosła pod koniec XX wieku, firma zaczęła dywersyfikować portfolio, oferując szeroki asortyment akcesoriów, włączając w to torebki, perfumy, zegarki, okulary etc.

Biżuteria, pod bacznym nadzorem dyrektora artystycznego, wyznacza kierunek rozwoju innych linii produktów. Inspiracje płynące z biżuterii zauważalne są we wszystkich innych kategoriach produktów.

Podobnie każdy produkt TOUS odzwierciedla wrażliwość, radość i młodzieńczego ducha jako wartości marki, które stanowią duszę firmy.

TOUS to pracowita i szukająca wyzwań rodzina z wizją. Pracowali z pasją i zawziętością, aby TOUS stał się tym, czym jest dzisiaj – przystępną cenowo marką biżuterii luksusowej. Wraz z oddanym zespołem są wierni swoim unikatowym wartościom. Jako jubilerzy działają od 1920 r.

Nauczyli się słuchać swoich klientów, zdobyli ich zaufanie i przystosowali się do ich indywidualnych potrzeb w różnych krajach, gdzie ich produkty są sprzedawane. Zmieniają się, aby cały czas zachwycać swoich klientów innowacyjnymi i niezwykłymi projektami, nie tracąc przy tym z oczu tego, co najważniejsze.

Łączą najnowocześniejsze technologie z tradycyjnym rzemiosłem, które jest częścią ich fachu oraz tradycji. Ich misją jest uczynienie TOUS najbardziej znaną i pożądaną marką biżuterii i akcesoriów na świecie.

Przed nimi długa droga, ale są gotowi i podekscytowani tym wyzwaniem, które leży przed nowym pokoleniem obecnie działającym w TOUS.