Kody rabatowe, kupony i promocje Uber Październik 2017

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !!
Oferty wygasłe:
Uber
Uber.com promocje

Sprawdź najnowsze promocje w Uber

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 271 dni temu
Uber
Uber.com kody rabatowe

20 zł rabatu na pierwszy przejazd

Oferta wygasła
Kod rabatowy: cch9wue
Oferta zakończyła się 272 dni temu
Uber
Uber.com kody rabatowe

Kod rabatowy 20% zniżki na pierwszy przejazd Uber

Oferta wygasła
Kod rabatowy: DVWPTQ47UE
Oferta zakończyła się 283 dni temu
Zobacz też oferty z innych sklepów:
Opinia o Uber
Uber jest amerykańskim przedsiębiorstwem, które stworzyło, stającą się coraz bardziej popularną na świecie, aplikację mobilną Uber. Pozwala ona na zamawianie transportu samochodowego poprzez kojarzenie osób chcących dojechać w konkretne miejsce oraz osób gotowych wykonać dany kurs po określonej cenie usługi. Po jego odbyciu zarówno kierowca jak i pasażerowie mają możliwość oceniania siebie nawzajem. Pozytywne oceny gwarantują wysoką jakość świadczonych przewozów ze strony i wzajemne bezpieczeństwo. Uber jest mocną oferta konkurencyjną w stosunku do korporacji taksówkarskich ze względu na atrakcyjne ceny, jakość świadczonych usług, elastyczność i mobilność. Pozwala również osobom niezrzeszonym w korporacjach taksówkarskich, mających własny środek transportu, podjąć pracę w Uberze i świadczyć przewozy osobowe w charakterze kierowcy. Jest to praca bardzo elastyczna - pracuje się wtedy kiedy się chce i jak długo się chce.
Aby móc skorzystać z Ubera potrzebne jest tylko ściągnięcie aplikacji na telefon i dokonanie tam szybkiej rejestracji.
Firma Uber rozwija się bardzo dynamicznie w wielu krajach świata. Obecna jest także w niektórych miastach Polski, ciesząc się coraz większym zaufaniem klientów, ceniących wygodę, szybkość oraz atrakcyjne stawki taryfowe.
Więcej..
Ocena 5 / 5
Oddanych głosów: 3
TOP 15 kodów i promocji
Strona główna- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Lista sklepów- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt- Reklama
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach