Kody rabatowe i promocje Wonga Styczeń 2017

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !!
Oferty wygasłe:
Wonga.pl

Pierwsza pożyczka krótkoterminowa do 60 dni to tylko 10 zł!

Oferta zakończyła się 2 dni temu
Oferta wygasła
Wonga.pl

Pożyczka ratalna do 3000 zł!

Oferta dla nowych Klientów, dostępna nawet w 12 ratach! Pożyczki krótkoterminowe do 60 dni. Sprawdź szczegóły!
Oferta zakończyła się 23 dni temu
Oferta wygasła
Wonga.pl
Pożyczka ratalna do 3000 zł nawet w 12 ratach! Pierwsza pożyczka krótkoterminowa do 60 dni to tylko 10 zł!
Oferta zakończyła się 84 dni temu
Oferta wygasła
Wonga.pl
Pożyczka ratalna dla nowych Klientów do 3000 zł nawet w 12 ratach! Pierwsza pożyczka krótkoterminowa do 60 dni to tylko 10 zł!
Oferta zakończyła się 108 dni temu
Oferta wygasła
Wonga.pl
Pożyczka ratalna dla nowych Klientów do 3000 zł nawet w 12 ratach! Pierwsza pożyczka krótkoterminowa do 60 dni to tylko 10 zł!
Oferta zakończyła się 138 dni temu
Oferta wygasła
Wonga.pl
Pożyczka ratalna dla nowych Klientów do 3000 zł nawet w 12 ratach! Pierwsza pożyczka krótkoterminowa do 60 dni to tylko 10 zł!
Oferta zakończyła się 159 dni temu
Oferta wygasła
Wonga.pl
Pożyczka ratalna dla nowych Klientów do 3000 zł nawet w 24 ratach!
Oferta zakończyła się 183 dni temu
Oferta wygasła
Wonga.pl
Pożyczka ratalna dla nowych Klientów do 3000 zł nawet w 12 ratach!
Oferta zakończyła się 218 dni temu
Oferta wygasła
Wonga.pl
Pożyczka ratalna dla nowych klientów do 3000 zł nawet w 12 ratach!
Oferta zakończyła się 281 dni temu
Oferta wygasła
Opinia o Wonga.pl
Wonga.pl specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach online. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. Firma opiera swoją działalność na przejrzystości(udzielając kompleksowej informacji dla pożyczkobiorcy), elastyczności(wybór dowolnej kwoty oraz okresu spłaty kredytu), selektywności(profesjonalna ocena zdolności kredytowej). Marka zapewnia swoich klientów o bezpieczeństwie transakcji i sprawnie funkcjonującym systemie udzielania wsparcia finansowego. Na stronie głównej Wonga.pl znajduje się funkcjonalny kalkulator. Osoba zainteresowana zaciągnięciem kredytu określa wysokość pożyczki (50-2500 PLN) oraz ilość dni na zwrócenie zobowiązania finansowego (1-60 dni). System automatycznie przelicza wprowadzone dane oraz prezentuje ofertę kredytową dla pożyczkobiorcy. Marka Wonga.pl rekomenduje swój system jako niezawodny oraz prosty w obsłudze: 1) Klient wybiera żądaną kwotę oraz termin spłaty 2) Przelewa na wskazany rachunek symboliczne 10 groszy celem zweryfikowania numeru bankowego 3) Następuję rozpatrzenie składanego wniosku 4) W przypadku pozytywnego rozpatrzenia pieniądze znajdą się w przeciągu 15 min. na koncie pożyczkobiorcy. Na stronie internetowej Wonga.pl znajdują się wszelkie niezbędne informację dla kredytobiorcy. Prezentowane usługi jak i warunki umowy są szczegółowo przedstawione w poszczególnych zakładkach. Dodatkowo marka Wonga.pl posiada sprawnie funkcjonujące biuro obsługi klienta, w którym specjalnie wyszkolony personel udzieli wszelkich porad oraz w razie potrzeby pomoże wybrać najlepszą ofertę - adekwatną do potrzeb swojego klienta. Na stronie na bieżąco prezentowane są różnego rodzaju interesujące oferty oraz promocje. Celem firmy jest działanie według przyjętych procedur i certyfikatów oraz sprostanie wymaganiom swoich klientów, jak i również pomoc ludziom i firmom, które znalazły się w trudnej sytuacji i pilnie potrzebują wsparcia finansowego. Wonga.pl cieszy się dobrymi opiniami oraz uznaniem wśród swoich klientów.
Więcej..
Ocena 5 / 5
Oddanych głosów: 1
Strona główna - Kody rabatowe - Promocje - Najnowsze - Wkrótce wygasną - Współpraca - Lista sklepów - Sitemapa - Statystyki - Kontakt - Reklama
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach