Kody.pl

Black Friday Fera Listopad 2018

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Fera

Sprawdź najnowsze promocje Fera

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 2

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Fera jest internetowym sklepem zoologicznym, oferującym swoim klientom duży wybór produktów dla psów, kotów, małych ssaków, ptaków, ryb, gadów i płazów. Głównym założeniem funkcjonowania sklepu jest dostarczanie odbiorcom wysokiej jakości artykułów, pochodzących od renomowanych producentów, takich jak na przykład: Royal Canin, Whiskas, Pedigree czy Zolux w możliwie jak najniższych cenach.
Asortyment sprzedawcy jest szeroki, aby w jak największym stopniu zaspokajać potrzeby swoich klientów i ich pupili. Znajdują się w nim przede wszystkim: karmy, pokarmy, przysmaki, akcesoria do karmienia, środki higieniczne i pielęgnacyjne, klatki, akwaria wraz z dodatkowymi urządzeniami, legowiska, kuwety, podłoża, żwirki, transportery, obroże, smycze, drapaki, ubranka, zabawki oraz wiele innych artykułów dzięki którym w odpowiedni sposób zatroszczymy się o naszych ulubieńców oraz zapewnimy im prawidłowy rozwój.
Osoby dokonujące zakupów w sklepie online Fera.pl mogą liczyć na miłą i pomocną obsługę, atrakcyjne promocje oraz szybką realizację złożonych zamówień.