Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Fiszki.pl Styczeń 2019

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy Fiszki.pl

Kod rabatowy 10 zł na zakupy w Fiszki.pl

Obowiązuje przy zamówieniu za minimum 100 zł.

Kupon fiszki.pl

Kup oryginalne Fiszki aż 35% taniej!

Rabat na cały asortyment poza zestawami promocyjnymi i aplikacjami.

Kupon fiszki.pl

Urodzinowy rabat 40%

Promocja dotyczy wyłącznie produktów wydanych przez Wydawnictwo Cztery Głowy i nie dotyczy aplikacji na smartfony oraz dodatków.

Kod rabatowy fiszki.pl

Kod rabatowy 30% na wybrane artykuły Wydawnictwa Cztery Głowy

Promocja nie dotyczy aplikacji na smartfony i dodatków.

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Fiszki.pl to sklep internetowy, oferujący klientom pomoce dydaktyczne bardzo przydatne w nauce języków obcych. Należą do nich przede wszystkim, wspomniane w samej nazwie portalu, tak zwane fiszki, dzięki czemu uczący się mają możliwość zapoznać się z nowymi słówkami w danym języku obcym, a następnie poprzez zastosowaną w ich nauce metodę powtarzania - skutecznie i trwale zapamiętać. Z kolei zawarte dodatkowo w zestawie nagrania mp3, z których można korzystać także przez telefon, pozwolą uczącemu zapoznać się z prawidłową wymową danego języka obcego i na tej podstawie, przez wielokrotne powtarzanie, zbudować własną, właściwą wymowę. Oprócz tego w ofercie sklepu znajdziemy rozmówki, naklejanki i inne interesujące dodatki przeznaczone do skutecznej nauki języka obcego.
Fiszki.pl proponuje naukę wielu języków, począwszy od angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, poprzez rosyjski, norweski, a skończywszy na chińskim i japońskim. Przy wyszukiwaniu odpowiedniego dla nas produktu możemy również określić poziom zaawansowania znajomości poszczególnego języka - podstawowy, średni i zaawansowany.
Po dokonaniu zakupu w sklepie online fiszki.pl otrzymujemy bardzo atrakcyjne gratisy, jak na przykład dodatkowe materiały naukowe i audiokursy, czy też darmowe aplikacje na smartfony. Warto skorzystać z dostępnego na stronie bloga, gdzie miłośnicy nauki języków obcych znajdą wiele cennych wskazówek i porad dotyczących tego, jak jeszcze prościej, efektywniej i przyjemniej można uczyć się języków obcych.