Kody.pl

Kody rabatowe i promocje IIyama Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy Iiyama-sklep.pl

Kod rabatowy 50 zł w iiyama-sklep.pl

Dowolny monitor i dowolny fotel taniej w zestawie o 50 zł
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.65/5
Oddanych głosów: 22

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Iiyama jest powstałą w 1973 roku, znaną firmą japońską, zajmującą się produkcją monitorów i odbiorników telewizyjnych. Jej główna siedziba mieści się w Tokio w Japonii. Od 2000 roku prowadzi również sprzedaż swoich towarów na terenie naszego kraju. Podstawowym fundamentem jej działania jest dostarczanie swoim odbiorcom wysokiej jakości produktów w rozsądnych cenach i zapewnienie przy tym profesjonalnych usług serwisowych.
Trzon oferty sklepu internetowego Iiyama-sklep.pl stanowią różnego rodzaju monitory, które ze względu na swoje właściwości i parametry techniczne przystosowane są między innymi dla: grafików, fotografów, projektantów, programistów, pracowników biurowych itd..
W propozycji sprzedawcy znajdują się zarówno monitory tradycyjne, jak i dotykowe czy wielkoformatowe wraz z niezbędnymi akcesoriami, dostosowane do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów.
Oferta monitorów i telewizorów, pochodzących od producenta Iiyama skierowana jest więc zarówno do klientów indywidualnych jak i firmowych.