Kody rabatowe, kupony i promocje Karta MyLife Czerwiec 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !

Zobacz także oferty w podobnych sklepach:

Oferty wygasłe:

Karta MyLife
Kartamylife.pl kody rabatowe

Kod rabatowy 99 zł w MyLife

Specjalny kod rabatowy znosi opłatę administracyjną o wartości 99 zł.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 265 dni temu
Zobacz też inne oferty z innych sklepów:
Opinia o Karta MyLife
Karta MyLife jest to bardzo interesujące rozwiązanie, polegające na połączeniu abonamentu sportowego i medycznego w jeden optymalny pakiet usług. W ramach jednej opłaty abonamentowej właściciele wyżej wymienionej karty uzyskują dostęp do bardzo rozwiniętej bazy klubów fitness w całej Polsce i bogatej oferty medycznej.
Na stronie internetowej kartamylife.pl znajdują się podstawowe informacje na temat oferowanej karty MyLife - sposobów jej uzyskania, obowiązujących warunków, zakresu usług, okresu trwania umowy, płatności itp.. W przypadku dodatkowych pytań pomocą służą także konsultanci.
Osoby posiadające kartę MyLife doceniają wysoką jakość otrzymywanych usług w zamian za rozsądne opłaty abonamentowe oraz profesjonalną obsługę przedsprzedażową i posprzedażową.
Karta MyLife to odpowiednia propozycja dla osób preferujących aktywny tryb życia i miłośników fitnessu oraz chcących mieć zawsze szybko i łatwo dostęp do lekarzy wielu specjalności w renomowanych placówkach medycznych.
Więcej..
Ocena 5 / 5
Oddanych głosów: 1
TOP 15 kodów i promocji
Black Friday 2018- Cyber Monday 2018- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Gazetki- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach