Kody.pl

Black Friday Nju Mobile Listopad 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Njumobile.pl

Dodatkowy numer w nju tylko 9 zł miesięcznie

Kupon Njumobile.pl

Internet mobilny od 40 GB do 120 GB za 29 zł/mies.

Kupon Njumobile.pl

W parze 19 zł na głowę za wszystko!

Kupon Njumobile.pl

Rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB za 29 zł miesięcznie

Kupon Njumobile.pl

Im dłużej, tym lepiej

Im dłużej jesteś w nju, tym więcej masz GB.
Doładuj oferty wygasłe
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.62/5
Oddanych głosów: 184
Opinie o Nju Mobile
2018-11-01
Nju mobile najlepsza sieć w Polsce
2018-10-24
wybralem nju bo tu mi wyszlo najtaniej sposrod operatorow
2018-10-18
Jestem zadowolona z usług NJU. Moje rachunki są naprawdę minimalne.

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
NjuMobile jest to nowa marka telefonii komórkowej bez długoterminowych umów. Firma zapewnia o niskich kosztach, oszczędnościach dla korzystających z usług Njumobile - telefonicznych oraz internetowych.
Njumobile.pl prezentuje innowacyjny system rozliczeń telefonicznych i internetowych. Polega on na stałej określonej opłacie (abonamentowej lub na karcie) i możliwości korzystania bez ograniczeń z usług (telefony, smsy, internet). Przy czym założony wcześniej koszt w pakiecie się nie zwiększy. Njumobile poleca skorzystanie z dostępnego na stronie kalkulatora oferty, tak aby uświadomić klienta o możliwych oszczędnościach. Dla gości odwiedzających serwis Njumobile.pl czekają liczne rabaty i promocje na zakupy usług świadczonych przez firmę. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości można skorzystać z pomocy specjalnie wyszkolonych konsultantów. Njumobile zapewnia pełną kontrolę w procesie przed jak i posprzedażowym oraz dokłada wszelkich starań, aby świadczone usługi były na najwyższym poziomie. Dodatkowo rekomenduje łatwe i sprawdzone systemy rozliczeń, płatności online za usługi oraz sprawną wysyłkę zamówionych akcesoriów telefonicznych i internetowych. Aby ułatwić swoim klientom wszelkie sprawy związane z zawartą umową Njumobile.pl wprowadziło również innowacyjny „panel klienta” Usługobiorcy otrzymują możliwość pełnego zarządzania swoim kontem, aktywowania i dezaktywowania usług. Dostępne są również opcje zakładania i zdejmowania blokady oraz przeglądania faktur i listy połączeń. W panelu sprawdzimy również swoje wydatki oraz środki na koncie. Wszystko zaprojektowane w ciekawy sposób i łatwy w obsłudze.
Celem Njumobile jest stałe poszerzanie swojej oferty zawierającej atrakcyjne usługi, konkurencyjne w stosunku do innych operatorów w kraju. Firma cieszy się uznaniem i zadowoleniem wśród swoich odbiorców.