Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Qatar Airways Styczeń 2019

Ocena 4.23/5
Oddanych głosów: 87
Najpopularniejsze marki dziś:
TUI Travelist Triverna Media Expert NEONET RTV Euro AGD Majaland Allegro Sephora About You iPerfumy Empik Brykacze 5.10.15 Groupon TXM Answear Orange CityFit OleOle BIK Media Markt Eobuwie ZOOplus Electro EmpikFoto Redcoon Smyk CCC BDsklep
Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy Qatarairways.com

Kod rabatowy do 10% na loty w klasie ekonomicznej i biznes

Oferta ważna do 20 Września. Obowiazuje na loty z Warszawy.

Kod rabatowy Qatarairways.com

Kod rabatowy 10% na loty z Qatar Airways

Promocja obowiązuje na rezerwacje mobilne dokonane do dnia 30 Stycznia 2018 roku.

Kod rabatowy Qatarairways.com

Kod rabatowy 10% na bilety w Economy and Business Class

Promocja obowiązuje dla zleceń złożonych w Qatar Airways mobile app.

Kod rabatowy Qatarairways.com

Kod rabatowy 10% na przecenione bilety w Qatar Airways

Promocja na loty z Polski w klasie ekonomicznej i biznesowej. Może być łączona z innymi promocjami. Obowiązuje przy płatności systemem PayPal.

Kupon Qatarairways.com

Voucher na 10% zniżki w QDF

Odpraw się online. Do wykorzystania w Qatar Duty Free.

Doładuj oferty wygasłe
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.23/5
Oddanych głosów: 87

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Marka Qatar Airways jest znana i ceniona w branży przewozów lotniczych posiadając nowoczesną flotę. Firma posiada swoją własną stronę internetową dając możliwość rezerwacji podróży przez internet. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Na stronie portalu Qatarairways.com znajdują się wszelkie informacje na temat oferowanych usług. Zaprezentowane są obsługiwane trasy oraz współpracujące porty lotnicze. Na stronie Qatarairways.com znajduje się również profesjonalna wyszukiwarka połączeń lotniczych, dzięki której można zarezerwować podróż. Klienci wybierają tutaj: 1) miejsce rozpoczęcia podróży i jej cel - przylotu i wylotu 2) Terminy 3) Liczbę pasażerów 4) Sposób podróżowania oraz inne dodatkowe opcje. System automatycznie wyszuka oferty, które spełniają powyższe wymagania. Dokładnie zaprezentowane usługi znajdujące się w jednym miejscu z pewnością pomogą zaoszczędzić czas oraz pieniądze, a planowanie podróży stanie się przyjemnością. Firma Qatar Airways posiada sprawnie funkcjonujące biuro obsługi klienta, w którym specjalnie wyszkolony personel udzieli wszelkich porad oraz w razie potrzeby pomoże wybrać najlepszą ofertę - adekwatną do potrzeb swojego odbiorcy. Marka zapewnia o najwyższej jakości świadczonych usług, jak i pełnej opiece przed jak i po sprzedażowej oraz pomocy w razie potrzeby. Celem marki Qatar Airways jest stałe poszerzanie swojej oferty zgodnie z obowiązującymi światowymi certyfikatami. Firma cieszy się bardzo dobrymi opiniami oraz uznaniem wśród swoich klientów. Jest znanym i cenionym na świecie przewoźnikiem lotniczym.