Kody.pl

Kursy i nauka - kody rabatowe i promocje 2023

Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1
Kupon Novakid.pl

Sprawdź najnowsze promocje Novakid

Program nauczania dla dzieci w wieku 4-12 lat, lekcje indywidualne, wszyscy nauczyciele anglojęzyczni!

Kupon Kursyzdalne.com

Poradnik jak zadbać o siebie w prezencie!

Poradnik Jak zadbać o siebie to 21 stron z których dowiesz się o technikach i metodach – które pomogą Ci zadbać o siebie.

Kupon Kursyzdalne.com

Poradnik dla kobiety niezależnej tylko za 4,90 zł!

Poradnik “Uwolnij kobiecy potencjał” to pozycja obowiązkowa dla każdej Kobiety. Jeśli czujesz, że straciłaś radość, ciężko jest Ci wstać z łóżka...

Poradnik “Uwolnij kobiecy potencjał” to pozycja obowiązkowa dla każdej Kobiety. Jeśli czujesz, że straciłaś radość, ciężko jest Ci wstać z łóżka i żyć pełnią. Może wszystko Cię już denerwuje, a inni nie rozumieją Twojej bezsilności? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, możesz sobie pomóc. Zaufaj wskazówkom, które zdradził nam psycholog. Zebraliśmy wszystkie informacje dla Ciebie w tym poradniku. Dzięki niemu zadbasz o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Poznasz jak styl życia wpływa na Twoje poczucie szczęścia. Dowiesz się w jaki sposób zadbać o własne poczucie wartości. Przekonasz się jak ważna jest zmiana nawyków. Otrzymasz narzędzie do planowania szczęśliwego życia. Nauczysz się najważniejszych zasad terapii poznawczo-behawioralnej i terapii akceptacji i zaangażowania ACT. Poznasz jak możesz zapanować nad chaosem, który pojawił się w Twoim życiu. Odzyskasz sens i radość życia.

więcej 
Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!