Kody.pl

Kody rabatowe i promocje SkupSzop Styczeń 2019

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy Skupszop.pl

Kod rabatowy 20% na książki używane

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.42/5
Oddanych głosów: 84
Opinie o SkupSzop
2019-01-15
W mojej opinii bardzo ciekawy portal, gdzie można kupić tanio książki a sprzedać przeczytane bądź już nam niepotrzebne

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
SkupSzop.pl jest portalem w internetowym, gdzie szybko i wygodnie możemy sprzedać bądź kupić książki używane z różnych dziedzin i obszarów zainteresowań, takich jak między innymi: podręczniki do szkół podstawowych i średnich, literatura piękna, popularnonaukowa i faktu, książki naukowe, poradniki, albumy, komiksy, książki dla dzieci i młodzieży, książki przeznaczone do nauki języków obcych oraz wiele innych pozycji książkowych. Należą one zarówno do polskich jak i zagranicznych autorów bądź wydawnictw.
Portal Skupszop.pl prowadzi również skup używanych, będących w dobrym stanie książek.
W procesie weryfikacji są one przydzielane do jednego z trzech stanów zużycia: nowe (niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania, książkę jest ciężko odróżnić od nowej pozycji), stan dobry (normalne ślady używania wynikające z kartkowania podczas czytania, brak większych uszkodzeń lub zagięć), widoczne ślady używania (zagięte rogi, przyniszczona okładka, lecz książka posiada wszystkie strony).
Warto zapoznać się również z prezentowanymi na stronie online portalu Skupszop.pl ciekawymi nowościami oraz atrakcyjnymi promocjami.