Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Agoda Grudzień 2018

Kupon Agoda.com

10% rabatu na rezerwację w Hotelu Valle w Rzymie

Ważne dla rezerwacji i pobytu do 31 Grudnia 2018 roku.
Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy Agoda.com

Kod rabatowy 10% na noclegi w Paryżu

Kod rabatowy Agoda.com

Kod rabatowy 5% na noclegi na Bali

Kod rabatowy Agoda.com

Kod rabatowy 8% na noclegi w Dubaju

Doładuj oferty wygasłe
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.11/5
Oddanych głosów: 93
Opinie o Agoda
2018-11-28
bardzo przydatny serwis rezerwacyjny i mozna zaoszczedzic pieniadze na hotele
2018-10-31
Pierwszy raz skorzystałem z Agody. Bardzo szybko zarezerwowałem lot i hotel w miejscu docelowym. Ceny też mnie pozytywnie zaskoczyły

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Agoda jest firmą świadczącą dla swoich klientów usługi rezerwacji hoteli i połączeń lotniczych. W sieci funkcjonuje pod stroną internetową agoda.com. Jej nadrzędnym celem i misją działania jest zapewnienie swoim podróżującym klientom możliwie najniższych cen za usługi hotelowe. Centrum obsługi klienta jest czynne 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Natomiast wsparcie techniczne uzyskać można mailowo lub przez telefon w dostępnych 17 językach.
Na stronie Agody możemy za pomocą zamieszczonej wyszukiwarki, po podaniu podstawowych danych interesującej nas podróży, odszukać i zarezerwować odpowiedni dla nas lot oraz dokonać rezerwacji wybranego obiektu noclegowego. Każdy hotel posiada własny, szczegółowy opis, zawierający między innymi takie informacje jak: położenie, ilość gwiazdek, wyżywienie, bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi, cena oraz wskazywana jest wysokość zniżki dla klientów Agody.
I to wszystko znajdujemy w jednym miejscu, bez potrzeby bardzo czasochłonnego przeglądania dziesiątek stron z poszczególnymi ofertami hoteli i połączeń lotniczych.
W ofercie noclegowej znajdują się tak egzotyczne kierunki podróży, jak między innymi: Tajlandia, Indonezja, Malezja, czy Filipiny.
Strona online agoda.com jest idealnym miejscem dla każdego podróżnika, ceniącego sobie szybką, tanią możliwość znalezienia odpowiedniego środku transportu i zakwaterowania.