Kody.pl

Kody rabatowe i promocje AirHelp Styczeń 2019

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4/5
Oddanych głosów: 2
Opinie o AirHelp
2018-12-11
dzieki nim udalo mi sie otrzymac rekompensate za odwolany lot :)
2018-12-08
Dzięki Airhelp udało mi się uzyskać odszkodowanie za spóźnienie. Dziękuję
2018-11-01
Mój lot z Berlina do Londynu opóźnił się dwie godziny. Pokrzyżowało mi to moje plany. Zgłosiłem to w airhelp. Na pocieszenie szybko otrzymałem odszkodowanie. Więc firmę oceniam za to pozytywnie

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
AirHelp jest firmą świadczącą usługi skierowane do pasażerów linii lotniczych, pozwalające im uzyskać rekompensatę za opóźniony, odwołany lot lub odmowę wejścia na pokład samolotu. W przypadku zaistnienia powyższej sytuacji mogą oni ubiegać się o rekompensatę w kwocie nawet do 600 euro.
Zgodnie z regulacją Unii Europejskiej pasażerowie linii lotniczych mogą otrzymać odszkodowanie w przypadku, gdy ich lot został zakłócony podczas odlotu z państwa członkowskiego UE lub przybycia do kraju Unii Europejskiej linią lotniczą zarejestrowaną w UE.
Prawo do odszkodowania nie dotyczy lotów, które zostały zakłócone przez nadzwyczajne okoliczności będące poza kontrolą linii lotniczych, takie jak na przykład bardzo złe warunki pogodowe lub strajki na lotniskach.
Pasażerowie linii lotniczych mogą bezpłatnie sprawdzić czy przysługuje im odszkodowanie wypełniając formularz na stronie online airhelp.com. Po otrzymaniu informacji, że dany lot kwalifikuje się do uzyskania odszkodowania, pasażer może zdecydować się na skorzystanie z usługi AirHelp w celu uzyskania pomocy w obsłudze roszczenia.
Kwalifikacja wniosku o ubieganie się o rekompensatę oraz jej prognozowana wysokość uzależnione są od szeregu różnych czynników, takich jak na przykład: miejsce startu i lądowania, długość lotu oraz całkowitą liczbę godzin opóźnienia w chwili dotarcia do miejsca docelowego. Firma pobiera prowizję tylko w sytuacji, gdy uda jej się w imieniu pasażera uzyskać dla niego odszkodowanie.