Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Altenberg Styczeń 2019

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Altenberg

Sprawdź najnowsze promocje Altenberg

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4/5
Oddanych głosów: 76
Opinie o Altenberg
2018-12-13
dobre ksiazki chociaz asortyment niewielki
2018-11-27
Bardzo lubię kupować tutaj książki. Cenię mądrość życiową w nich zawartą.
2018-11-24
Księgarnia Altenberg to odpowiednie miejsce dla ambitnych czytelników, pragnących wynieść z przeczytanych książek wiele pożytecznych w prawdziwym życiu treści. Szczerze polecam

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Altenberg jest księgarnią internetową, nawiązującą w swojej nazwie do znanej w dawnych czasach rodziny Altenbergów, słynącej z wydawania wyjątkowej jakości, bardzo interesujących książek. I tą właśnie tradycję pragnie kontynuować wydawnictwo stworzone przez Radka Kotarskiego. Jego celem jest wydawanie książek o ambitnej treści, które nie stracą na wartości w krótkim czasie. Mają one mieć jednocześnie pozytywny i realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, stąd też hasło promujące wydawnictwo brzmi: ,,Książki, które zmieniają świat".
Sprzedaż książek odbywa się tylko na oficjalnej stronie internetowej wydawnictwa altenberg.pl. Współpracuje ono tylko z ambitnym autorami, których pragnieniem jest stworzenie książek bogatych w treść, wiedzę oraz nowe umiejętności, które mogą zostać przekazane ich czytelnikom.
Wydawnictwo Altenberg dokłada wszelkich starań, aby w jego asortymencie znajdowały się tylko ambitne, pełne mądrości życiowych książki. Jego oferta jest więc bardzo starannie poszerzana o nowe pozycje czytelnicze.