Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Aviva Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon aviva.pl

20% zniżki na ubezpieczenia w Black Weekend

Promocja na pakiet OC/AC, na ubezpieczenie domu, na ubezpieczenie podróży.
Kupon aviva.pl

Ubezpiecz Auto w Avivie i zyskaj tańsze ubezpieczenie mieszkania

Oszczędzasz nawet 300 zł.
Kupon aviva.pl

Wygraj podwójny bilet na mecz Polska-Senegal i pojedź do Moskwy!

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.21/5
Oddanych głosów: 140
Opinie o Aviva
2018-12-06
ubezpieczenie spelnilo moje oczekiwania

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Grupa Aviva powstała w 1992 roku. Swoją działalność opiera w branży ubezpieczeń oraz innych usług finansowych. Jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym kraju. Swoje usługi świadczy zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.
Usługi oferowane na stronie Aviva.pl są podzielone na następujące kategorie: zdrowie i życie, emerytura, inwestycje, majątek, dla firm, oferta online. Dodatkowo na stronie Aviva.pl funkcjonuje profesjonalnie rozbudowany system zakładek szczegółowych takich jak: ubezpieczenia na życie, fundusze inwestycyjne, fundusze emerytalne, ubezpieczenia mieszkań, ubezpieczenia samochodowe i inne. Pozwala to klienta skierować szybko w odpowiednie miejsce i spełnić jego oczekiwania. Usługi znajdujące się na stronie internetowej są starannie prezentowane pod względem informacyjnym. Możemy dowiedzieć się na temat szczegółów oferty i skorzystać z praktycznych kalkulatorów online m.in.: składek ubezpieczeniowych, stopy zwrotu z inwestycji. Firma Aviva na swojej stronie internetowej oferuje dla swoich klientów liczne promocje i bonusy na zakupy online. Przed wyborem żądanej usługi możemy skontaktować się z profesjonalnym działem obsługi klienta, składającym się z licencjonowanych pracowników branży finansowej i ubezpieczeń, którzy doradzą najbardziej odpowiednie usługi dla swoich odbiorców. Dodatkowo firma Aviva daje gwarancje pełnej kontroli i obsługi w procesie przed i posprzedażowym swoich usług.
Firma Aviva , która jest jednym z liderów rynku finansowego i ubezpieczeń w Polsce. cieszy się dobrymi opiniami wśród swoich odbiorców zarówno instytucjonalnych jak i prywatnych. Corocznie jest laureatem wielu nagród i wyróżnień m.in. „100 Najcenniejszych Firm w Polsce”, „Przyjazna firma ubezpieczeniowa”, „Firma Przyjazna Klientowi”. Czynnie uczestniczy w wielu akcjach społecznych, charytatywnych oraz fundacjach oraz wspiera inne ważne dziedziny życia w Polsce.