Kody rabatowe, kupony i promocje Aviva Maj 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !

Zobacz także oferty w podobnych sklepach:

Oferty wygasłe:

Aviva
Aviva.pl promocje

Ubezpiecz mieszkanie lub dom w Aviva!

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 84 dni temu, skorzystano 17 razy
Zobacz też inne oferty z innych sklepów:
Opinia o Aviva
Grupa Aviva powstała w 1992 roku. Swoją działalność opiera w branży ubezpieczeń oraz innych usług finansowych. Jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym kraju. Swoje usługi świadczy zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.
Usługi oferowane na stronie Aviva.pl są podzielone na następujące kategorie: zdrowie i życie, emerytura, inwestycje, majątek, dla firm, oferta online. Dodatkowo na stronie Aviva.pl funkcjonuje profesjonalnie rozbudowany system zakładek szczegółowych takich jak: ubezpieczenia na życie, fundusze inwestycyjne, fundusze emerytalne, ubezpieczenia mieszkań, ubezpieczenia samochodowe i inne. Pozwala to klienta skierować szybko w odpowiednie miejsce i spełnić jego oczekiwania. Usługi znajdujące się na stronie internetowej są starannie prezentowane pod względem informacyjnym. Możemy dowiedzieć się na temat szczegółów oferty i skorzystać z praktycznych kalkulatorów online m.in.: składek ubezpieczeniowych, stopy zwrotu z inwestycji. Firma Aviva na swojej stronie internetowej oferuje dla swoich klientów liczne promocje i bonusy na zakupy online. Przed wyborem żądanej usługi możemy skontaktować się z profesjonalnym działem obsługi klienta, składającym się z licencjonowanych pracowników branży finansowej i ubezpieczeń, którzy doradzą najbardziej odpowiednie usługi dla swoich odbiorców. Dodatkowo firma Aviva daje gwarancje pełnej kontroli i obsługi w procesie przed i posprzedażowym swoich usług.
Firma Aviva , która jest jednym z liderów rynku finansowego i ubezpieczeń w Polsce. cieszy się dobrymi opiniami wśród swoich odbiorców zarówno instytucjonalnych jak i prywatnych. Corocznie jest laureatem wielu nagród i wyróżnień m.in. „100 Najcenniejszych Firm w Polsce”, „Przyjazna firma ubezpieczeniowa”, „Firma Przyjazna Klientowi”. Czynnie uczestniczy w wielu akcjach społecznych, charytatywnych oraz fundacjach oraz wspiera inne ważne dziedziny życia w Polsce.
Więcej..
Ocena 4.25 / 5
Oddanych głosów: 29
TOP 15 kodów i promocji
Black Friday 2018- Cyber Monday 2018- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Gazetki- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach