Kody rabatowe, kupony i promocje Aviva Styczeń 2018

Brak aktywnych ofert
Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !!
Aviva
Aviva.pl promocje

Sprawdź najnowsze promocje Aviva.pl

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 25 dni temu
Aviva
Aviva.pl promocje

Ubezpieczenie OC/AC w Avivie ze zniżkami do 80%!

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 25 dni temu, skorzystano 1 raz
Aviva
Aviva.pl promocje

-20% rabatu na ubezpieczenie samochodu OC/AC

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 50 dni temu
Aviva
Aviva.pl promocje

Ubezpiecz samochód - do 80% zniżek na pakiet OC/AC

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 78 dni temu
Aviva
Aviva.pl promocje

Sprawdź najnowsze promocje AVIVA

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się ponad 100 dni temu
Zobacz też oferty z innych sklepów:
Opinia o Aviva
Grupa Aviva powstała w 1992 roku. Swoją działalność opiera w branży ubezpieczeń oraz innych usług finansowych. Jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym kraju. Swoje usługi świadczy zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.
Usługi oferowane na stronie Aviva.pl są podzielone na następujące kategorie: zdrowie i życie, emerytura, inwestycje, majątek, dla firm, oferta online. Dodatkowo na stronie Aviva.pl funkcjonuje profesjonalnie rozbudowany system zakładek szczegółowych takich jak: ubezpieczenia na życie, fundusze inwestycyjne, fundusze emerytalne, ubezpieczenia mieszkań, ubezpieczenia samochodowe i inne. Pozwala to klienta skierować szybko w odpowiednie miejsce i spełnić jego oczekiwania. Usługi znajdujące się na stronie internetowej są starannie prezentowane pod względem informacyjnym. Możemy dowiedzieć się na temat szczegółów oferty i skorzystać z praktycznych kalkulatorów online m.in.: składek ubezpieczeniowych, stopy zwrotu z inwestycji. Firma Aviva na swojej stronie internetowej oferuje dla swoich klientów liczne promocje i bonusy na zakupy online. Przed wyborem żądanej usługi możemy skontaktować się z profesjonalnym działem obsługi klienta, składającym się z licencjonowanych pracowników branży finansowej i ubezpieczeń, którzy doradzą najbardziej odpowiednie usługi dla swoich odbiorców. Dodatkowo firma Aviva daje gwarancje pełnej kontroli i obsługi w procesie przed i posprzedażowym swoich usług.
Firma Aviva , która jest jednym z liderów rynku finansowego i ubezpieczeń w Polsce. cieszy się dobrymi opiniami wśród swoich odbiorców zarówno instytucjonalnych jak i prywatnych. Corocznie jest laureatem wielu nagród i wyróżnień m.in. „100 Najcenniejszych Firm w Polsce”, „Przyjazna firma ubezpieczeniowa”, „Firma Przyjazna Klientowi”. Czynnie uczestniczy w wielu akcjach społecznych, charytatywnych oraz fundacjach oraz wspiera inne ważne dziedziny życia w Polsce.
Więcej..
Ocena 4.25 / 5
Oddanych głosów: 29
TOP 15 kodów i promocji
Strona główna- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Lista sklepów- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt- Reklama
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach