Kody.pl

Kody rabatowe i promocje AXA Assistance Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.63/5
Oddanych głosów: 75
Opinie o AXA Assistance
2018-11-30
ubezpieczylem auto oc i ac bo dostalem niezla oferte
2018-09-16
Miałem wypadek drogowy i pakiet ubezpieczenia Azy Assistance bardzo mi pomógł. Szybka pomoc i fachowe porady Dziękuję

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
AXA jest bardzo znaną francuską firmą ubezpieczeniową, oferującą swoim klientom szeroki wachlarz ubezpieczeń: chorobowe, majątkowe, komunikacyjne, na życie itd.. Poprzez swoje innowacyjne produkty ubezpieczeniowe pomaga ona budować bezpieczeństwo finansowe swoich klientów oraz chroni ich przed różnego rodzaju wydarzeniami losowymi, takimi jak na przykład: wypadki, kradzieże, utrata zdrowia, pracy itd..
Ubezpieczenie Assistance jako jedne z wielu rodzajów oferowanych przez Axę ubezpieczeń, zapewnia szybką pomoc w wielu trudnych sytuacjach, które mogą przydarzyć się w trwającej podróży na drodze, takich jak na przykład awaria, wypadek, czy kradzież samochodu. Zapewnia ono kompleksową pomoc serwisową, informacyjną i medyczną w zależności od wybranego przez klienta zakresu ubezpieczenia.
Na stronie online axa-assistance.pl znajduje się prosty w obsłudze kalkulator finansowy za pomocą którego możemy obliczyć wysokość przyszłej składki ubezpieczeniowej, zależnej od podanych przez nas danych, zakresu ubezpieczenia i wskazanych opcji dodatkowych. Umowę ubezpieczenia Assistance możemy zawrzeć przez internet po dokonaniu określonej wpłaty z tytułu składki ubezpieczeniowej. Osoby dokonujące zakupu ubezpieczenia AXA Assistance mogą przy tym liczyć na wysoki rabat.