Kody rabatowe, kupony i promocje AXA Direct Maj 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !

Zobacz także oferty w podobnych sklepach:

Oferty wygasłe:

AXA Direct
Axadirect.pl promocje

10% zniżki za zakup ubezpieczenia mieszkania lub domu

Wypróbuj nasz kalkulator ubezpieczeń nieruchomości
i skorzystaj z licznych zniżek – m.in. 10% za zakup on-line
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 175 dni temu, skorzystano 1 raz
AXA Direct
Axadirect.pl kody rabatowe

Kod rabatowy 20% na zakup OC/AC w AXA Direct przez internet!

Regulamin promocji znajdziesz na stronie https://www.axadirect.pl/wazne-dokumenty.html
Oferta wygasła
Kod rabatowy: GT093J1
Oferta zakończyła się 175 dni temu, pobrano 1 raz
Zobacz też inne oferty z innych sklepów:
Opinia o AXA Direct
AXA Direct oferuje swoim klientom ubezpieczenia komunikacyjne w atrakcyjnych cenach. Są to: obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC), ubezpieczenie Autocasco - gwarantujące pokrycie kosztów naprawy bądź odszkodowanie w wielu sytuacjach drogowych (AC) oraz ubezpieczenie Assistance, zapewniające szybką pomoc w wielu trudnych sytuacjach, które mogą przytrafić się na drodze, jak na przykład awaria, wypadek, czy kradzież samochodu.
Na stronie online możemy wstępnie obliczyć wysokość składki na ubezpieczenie auta, korzystając z dostępnego tam kalkulatora lub skontaktować się telefonicznie z konsultantem AXA Direct, który przedstawi nam szczegółowo ofertę. Natomiast w zakładce ,,Pomoc i obsługa" możemy przesłać online poszczególne formularze lub skonsultować się z wirtualnym doradcą, który odpowie w formie czatu na nasze dodatkowe pytania i udzieli fachowej porady.
Klienci doceniają w AXA Direct przede wszystkim miłą i kompetentną obsługę oraz atrakcyjną i korzystną cenowo ofertę ubezpieczeniową. AXA jest zwycięzcą wielu prestiżowych konkursów i wielokrotnie wybierana na najlepszą marką ubezpieczeniową na świecie.
Więcej..
Ocena 4.17 / 5
Oddanych głosów: 60
TOP 15 kodów i promocji
Black Friday 2018- Cyber Monday 2018- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Gazetki- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach