Kody.pl

Kody rabatowe i promocje AXA Direct Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon axadirect.pl

10% zniżki za zakup ubezpieczenia mieszkania lub domu

Wypróbuj nasz kalkulator ubezpieczeń nieruchomościi skorzystaj z licznych zniżek – m.in. 10% za zakup on-line
Kod rabatowy axadirect.pl

Kod rabatowy 20% na zakup OC/AC w AXA Direct przez internet!

Regulamin promocji znajdziesz na stronie https://www.axadirect.pl/wazne-dokumenty.html
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.17/5
Oddanych głosów: 60
Opinie o AXA Direct
2018-12-12
firma godna zaufania, jestem stalym klientem od kilku lat

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
AXA Direct oferuje swoim klientom ubezpieczenia komunikacyjne w atrakcyjnych cenach. Są to: obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC), ubezpieczenie Autocasco - gwarantujące pokrycie kosztów naprawy bądź odszkodowanie w wielu sytuacjach drogowych (AC) oraz ubezpieczenie Assistance, zapewniające szybką pomoc w wielu trudnych sytuacjach, które mogą przytrafić się na drodze, jak na przykład awaria, wypadek, czy kradzież samochodu.
Na stronie online możemy wstępnie obliczyć wysokość składki na ubezpieczenie auta, korzystając z dostępnego tam kalkulatora lub skontaktować się telefonicznie z konsultantem AXA Direct, który przedstawi nam szczegółowo ofertę. Natomiast w zakładce ,,Pomoc i obsługa" możemy przesłać online poszczególne formularze lub skonsultować się z wirtualnym doradcą, który odpowie w formie czatu na nasze dodatkowe pytania i udzieli fachowej porady.
Klienci doceniają w AXA Direct przede wszystkim miłą i kompetentną obsługę oraz atrakcyjną i korzystną cenowo ofertę ubezpieczeniową. AXA jest zwycięzcą wielu prestiżowych konkursów i wielokrotnie wybierana na najlepszą marką ubezpieczeniową na świecie.