Kody.pl

Kody rabatowe i promocje United Colors of Benetton Październik 2018

Kupon United Colors of Benetton

Sprawdź najnowsze promocje United Colors of Benetton

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.17/5
Oddanych głosów: 3

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Benetton Group jest założonym w 1965 roku przez Luciano Benettona wraz z rodzeństwem, włoskim przedsiębiorstwem, zajmującym się produkcją i dystrybucją stylowej odzieży, obuwia oraz dodatkowych akcesoriów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Ponzano Veneto we Włoszech. Od 1986 roku spółka notowaną jest na włoskiej giełdzie Borsa Italiana.
Przedsiębiorstwo Benetton Group jest właścicielem marek United Colors of Benetton, Sisley oraz Playlife. Swoją działalność prowadzi w około 120 krajach świata, pragnąc dalej rozszerzać posiadaną przez siebie sieć sklepów.
United Colors of Benetton jest jednym z tych sklepów należących do włoskiego giganta, w którym klienci mogą zakupić stylowe ubrania i buty przeznaczone dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Zostały one zaprojektowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi trendami w świecie mody. Przy ich produkcji użyto wysokogatunkowych tkanin, zapewniających pełen komfort i wygodę podczas ich noszenia. Są one dostępne w różnych rozmiarach, wariantach kolorystycznych i stylach, począwszy od ponadczasowo modnej klasyki, przez nowoczesniść aż po ekstrawagancję.
Sklep online United Colors of Benetton gwarantuje ze swojej strony pomoc klientom ze strony jego pracowników przy wyborze najodpowiedniejszego artykułu, konkurencyjne ceny idące w parze z jakością oraz szybką i bezpieczną wysyłkę zamówionego towaru pod wskazany adres dostawy.