Jak spędzić walentynki?

Święto Zakochanych wymaga niebanalnej oprawy. Jak je uczcić? Można wybrać się do kina lub do eleganckiej restauracji, można też spędzić wspólnie czas w taki sposób, by dzień ten na długo pozostał w naszej pamięci.

Wyjazd we dwoje

Romantyczny weekend w tak pięknym mieście, jak Kraków lub Zakopane? Beztroski wypoczynek w pięknej scenerii, z dala od tłumów, za to blisko natury? Kierunków, na które warto postawić jest wiele. Dodatkowym ułatwieniem będą atrakcyjne zniżki na zimowe wyjazdy z Travelist, które pozwolą każdej parze skorzystać z wyjątkowej oferty. Wypoczynek w luksusowym hotelu nad Bałtykiem, relaks w ośrodku spa leżącym w beskidzkiej dolinie, romantyczny weekend z widokiem na Tatry – to tylko wybrane propozycje, na które warto postawić z myślą o nadchodzącym święcie.

Walentynki dla fanów ćwiczeń

Zakochani, których połączyła miłość do spędzania czasu w ruchu z pewnością docenią wspólny trening. Na Grouponie znajdziecie kupony rabatowe, uprawniające do korzystania z ofert Stadionu Narodowego, mogą zainspirować wiele par do spędzenia walentynek na sportowo. Jakimi ciekawostkami przyciąga najsłynniejszy obiekt sportowy w Polsce? Dyskoteka na lodzie, zjazdy z lodowej górki na pontonach, gra w szachy na lodzie oraz tradycyjna jazda na łyżwach – każda z tych ofert może dostarczyć aktywnym parom wiele radości.

Lot balonem

To wymarzona randka dla tych, którzy lubią bujać w obłokach. Widokowe loty to oferta, z której można skorzystać w wielu polskich miastach. Prym wiedzie tu Kraków, którego starówka pięknie prezentuje się z każdej perspektywy. Podobną atrakcją przyciągają też takie miasta, jak Poznań czy Warszawa. Bez względu na miejsce, jedno jest pewne – chwile spędzone wysoko nad ziemią dostarczą zakochanym wielu niezapomnianych wrażeń!

Chwile szczęścia zatrzymane w kadrze

Wspólne fotografie? Brzmi dość banalnie, choć w istocie ich wykonanie może się okazać jedyną w swoim rodzaju przygodą. Sporo zależy przecież od pomysłu. Kto odważy się wyjść ze studia w plener i nieco poeksperymentować ze strojami, ten może osiągnąć wspaniałe rezultaty. Wielką popularnością cieszą się stroje z okresu międzywojennego oraz sesje fotograficzne w opuszczonych pałacach. W tej niezwykłej, tajemniczej scenerii można spokojne eksperymentować zarówno z oświetleniem, jak i z kreacjami. A dzięki promocyjnym kuponom Fotojoker można w przystępnej cenie zamówić eleganckie fotoksiążki zdjęciami z takiego pleneru, tworząc w ten sposób wyjątkową opowieść.

A może jednak restauracja?

Są pary, które bez romantycznej kolacji nie są w stanie wyobrazić sobie Dnia Zakochanych. Jak skorzystać z tej niezbyt oryginalnej propozycji, a jednocześnie zapewnić sobie moc wrażeń? Wystarczy wybrać oryginalny lokal. W polskich miastach pojawia się coraz więcej restauracji, w których posiłki serwowane są w całkowitych ciemnościach. Korzystać można też z lokali gastronomicznych w punktach widokowych lub ukrytych głęboko pod ziemią. Każdy z nich przyciąga niezwykłą atmosferą i sprawia, że wspólny posiłek nabiera wyjątkowego charakteru.