Kody.pl

Paczka Smaku kody rabatowe i promocje

Ocena 4.72/5
Oddanych głosów: 97
Ostatnia aktualizacja: 2023-06-03
Kontakt:
[email protected]
tel. 22 100 6884
Kupon Paczkasmaku.pl

30% rabatu przy zamówieniu cateringu za min. 2000 zł

Specjalna promocja tylko dla użytkowników portalu Kody.pl! Jeśli chcesz wydać co najmniej 2000 zł na catering to możesz otrzymać od nas rabat 30% na zamówienie!...

Specjalna promocja tylko dla użytkowników portalu Kody.pl! Jeśli chcesz wydać co najmniej 2000 zł na catering to możesz otrzymać od nas rabat 30% na zamówienie! Warunkiem jest zapłata całości z góry, a my w ciągu 24h zamówimy catering jaki chcesz i na adres jaki chcesz. Napisz zgłoszenie na stronie "https://www.kody.pl/kontakt" o chęci udziału w promocji. Podaj w zgłoszeniu jaki catering chcesz, na ile dni i podaj adres dostawy. Diety z wyborem menu nie podlegają pod tą promocję. Pamiętaj też że będzie to zamówienie z naszego konta, więc nie będziesz miał dostępu do tej diety z żadnego panelu online. Nie współpracujemy z cateringiem Paczka Smaku przy tej promocji.

więcej 
Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!
Ocena 4.72/5
Oddanych głosów: 97

Forum opinii o kodach rabatowych i promocjach Paczka Smaku

2023-02-19
Jedzenie bardzo dobre ale muszą dobrać sobie uczciwych dostawców, zaczełam dietę od czwartku i czwartek i piątek dostawa na 10/10 a następna na weekend inny kurier a raczej oszust! Położył pod drzwiami dwie paczki zrobił zdjęcie potem zabrał te paczki ja obserwowałam to przez Judasza w drzwiach i wyszłam na klatkę i krzyknełam co robi odpowiedział że pomylił zamówienia i zaraz przyniesie, nie zadzwonił już ponownie domofonem żeby mu otworzyć tz. że położył pod drzwi tylko jedną z tych paczek które wcześniej fotografował ( mam domofon starej generacji bez kodu, więc musi dzwonić) Zostałam bez jedzenia na niedzielę, jestem pacjentką onkologiczną i tak mnie oszust załatwił że mam dziś głodówkę.
Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!