Kody.pl

Paczka Smaku kody rabatowe Czerwiec 2024

Ocena 4.9/5
Oddanych głosów: 218
Ostatnia aktualizacja: 2024-06-17
Kontakt:
[email protected]
tel. 22 100 6884
Sprawdź inne kody rabatowe z kategorii Catering
Logo Paczkasmaku.pl

30% rabatu przy zamówieniu cateringu za min. 2000 zł

Specjalna promocja tylko dla użytkowników portalu Kody.pl! Możemy zamówić catering w Twoim imieniu. Jeśli chcesz wydać co najmniej 2000 zł na catering to...

Specjalna promocja tylko dla użytkowników portalu Kody.pl! Możemy zamówić catering w Twoim imieniu. Jeśli chcesz wydać co najmniej 2000 zł na catering to możesz otrzymać od nas rabat 30% na zamówienie! Warunkiem jest zapłata całości z góry, a my w ciągu 24h zamówimy catering jaki chcesz i na adres jaki chcesz. Napisz zgłoszenie na stronie "https://www.kody.pl/kontakt" o chęci udziału w promocji. Podaj w zgłoszeniu jaki catering chcesz, na ile dni i podaj adres dostawy. Diety z wyborem menu nie podlegają pod tą promocję. Pamiętaj też że będzie to zamówienie z naszego konta, więc nie będziesz miał dostępu do tej diety z żadnego panelu online. Nie współpracujemy z cateringiem Paczka Smaku przy tej promocji. Nie pobieramy żadnych opłat za zamówienie cateringu w Twoim imieniu.

więcej 
Logo Dietly.pl

Kod rabatowy 35% na ponad 100 cateringów w Dietly

Składając pierwsze zamówienie, najpierw wpisz ten kod, a następnie ekstra kod KODYPL. Zniżki połączą się i uzyskasz najwyższy możliwy rabat!

reklama
Logo Mojcatering.com.pl

Kod rabatowy 5% na Mój Cateringtylko u nas!

Kod zadziała tylko jeśli catering będzie zamawiany na minimum 5 dni

reklama
Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!
Ocena 4.9/5
Oddanych głosów: 218

Forum opinii o kodach rabatowych i promocjach Paczka Smaku

2024-02-12
Smaczne jedzenie, dostawa zawsze na czas, polecam paczkę smaku
2023-02-19
Jedzenie bardzo dobre ale muszą dobrać sobie uczciwych dostawców, zaczełam dietę od czwartku i czwartek i piątek dostawa na 10/10 a następna na weekend inny kurier a raczej oszust! Położył pod drzwiami dwie paczki zrobił zdjęcie potem zabrał te paczki ja obserwowałam to przez Judasza w drzwiach i wyszłam na klatkę i krzyknełam co robi odpowiedział że pomylił zamówienia i zaraz przyniesie, nie zadzwonił już ponownie domofonem żeby mu otworzyć tz. że położył pod drzwi tylko jedną z tych paczek które wcześniej fotografował ( mam domofon starej generacji bez kodu, więc musi dzwonić) Zostałam bez jedzenia na niedzielę, jestem pacjentką onkologiczną i tak mnie oszust załatwił że mam dziś głodówkę.
Catering
Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Carrefour PL