Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Pinkorblue Październik 2018

Kod rabatowy pinkorblue.pl

Kod rabatowy 50 zł na zakupy w pinkorblue

Warunkiem skorzystania z jednorazowego kuponu rabatowego w wysokości 50 zł jest złożenie zamówienia na produkty o wartości min. 400 zł.
Kupon Pinkorblue

Sprawdź najnowsze promocje Pinkorblue

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy pinkorblue.pl

Kod rabatowy 10% na wybrane zabawki

Kod rabatowy pinkorblue.pl

Kod rabatowy 40 zł na zakupy w pinkorblue

Warunkiem skorzystania z jednorazowego kuponu rabatowego w wysokości 40 zł jest złożenie zamówienia na produkty o wartości min. 320 zł.
Kod rabatowy pinkorblue.pl

Kod rabatowy 80 zł na zakupy w pinkorblue

Warunkiem skorzystania z jednorazowego kuponu rabatowego w wysokości 40 zł jest złożenie zamówienia na produkty o wartości min. 640 zł.
Kod rabatowy pinkorblue.pl

Kod rabatowy 120 zł na zakupy w pinkorblue

Warunkiem skorzystania z jednorazowego kuponu rabatowego w wysokości 40 zł jest złożenie zamówienia na produkty o wartości min. 900 zł.
Kod rabatowy pinkorblue.pl

Kod rabatowy 200 zł na zakupy w pinkorblue

Warunkiem skorzystania z jednorazowego kuponu rabatowego w wysokości 40 zł jest złożenie zamówienia na produkty o wartości min. 1500 zł.
Doładuj oferty wygasłe z Pinkorblue
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.09/5
Oddanych głosów: 60
Opinie o Pinkorblue
2018-10-15
Sklep ma fajny asortyment, a dzięki kodom rabatowym kupuję taniej:)

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Firma Pinkorblue.pl jest to nowoczesny sklep internetowy, który powstał w 2002 roku. Swoją działalność opiera na sprzedaży wszelkich artykułów dla dzieci i niemowląt. Oferta skierowana jest dla dzieci od chwili narodzin do wieku przedszkolnego. Firma rekomenduje współpracę ze starannie wybranymi producentami kierując się mottem przewodnim: "Bo Twoje dziecko jest wyjątkowe".
Asortyment produktów prezentowanych w sklepie internetowym Pinkorblue.pl podzielony jest według następujących kategorii: foteliki samochodowe, w podróży, moda, bezpieczeństwo, pokój dziecięcy, zabawa i nauka, pielęgnacja i karmienie. Wśród bogatej gamy produktów możemy znaleźć także śpiworki, wózki, nosidełka, torby, odzież ciążową, obuwie dla niemowlaków, zaślepki zabezpieczające, krzesełka, mebelki, gry, klocki, kosmetyki pielęgnacyjne itp. Tak więc każda osoba odwiedzająca sklep internetowy Pinkorblue.pl znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka - w preferowanym wieku oraz na różne zdarzające się sytuacje życiowe i okoliczności. Pełna, komfortowa obsługa i możliwość zaopatrzenia się w niezbędne produkty - wszystko znajduje się w jednym miejscu, na stronie internetowej sklepu Pinkorblue.pl. Prezentowany asortyment jest dokładnie opisany pod względem informacyjnym oraz zawiera ciekawą ilustrację graficzną - prezentując ofertę handlową Pinkorblue.pl. Na stronie na bieżąco pokazywane są atrakcyjne oferty, nowości oraz okazje. Dodatkowo na gości odwiedzających stronę Pinkorblue.pl czekają bony i rabaty na zakupy online. Firma posiada sprawnie funkcjonujące biuro obsługi klienta, w którym specjalnie wyszkolony personel udzieli fachowych rad oraz przybliży i doradzi najlepszą ofertę - adekwatną do oczekiwań i potrzeb rodzica jak i dziecka. Pinkorblue.pl zapewnia swoich odbiorców o najwyższej jakości sprzedawanych produktów, szybkiej dostawie oraz możliwości wymian i zwrotów towarów w razie reklamacji. Celem firmy jest spełnienie najwyższych oczekiwań od strony opiekunów jak i spowodowanie zadowolenia, radości wśród dzieci na każdym etapie ich rozwoju. Firma Pinkorblue.pl cieszy się dobrymi opiniami oraz zadowoleniem wśród swoich odbiorców.