Kody.pl

Kody rabatowe i promocje CDA Styczeń 2019

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Cda

Sprawdź najnowsze promocje CDA

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 3.58/5
Oddanych głosów: 57
Opinie o CDA
2018-11-05
Świetna aplikacja polecam serdecznie tylko nie ma filmów które były tam wcześniej a tak to super
2018-10-28
Polecam portal Cda.pl

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Cda.pl to rozbudowana multimedialna społeczność funkcjonująca w sieci od 2003 roku.
Na portalu tym możemy obejrzeć filmy video o bardzo różnorodnej tematyce, począwszy od pełnometrażowych poprzez krótkie i animacje, motoryzacyjne, rozrywkowe, sportowe, kończąc na naprawdę wyjątkowo śmiesznych. Trafią one na pewno w gust niejednego użytkownika serwisu, szukającego tutaj interesującej rozrywki. Filmy video umiejscowione na portalu Cda charakteryzują się najlepszą jakością i są w pełni legalne, dostępne zarówno z polskim lektorem jak również napisami.
Oprócz filmów możemy skorzystać z oferowanych przez Cda gier online. Również i one zostały tutaj podzielone na kategorie tematyczne, co znacznie ułatwia użytkownikowi odnalezienie odpowiedniego dla siebie typu i rodzaju gry sieciowej. Zagrać możemy między innymi w gry logiczne, platformowe, przygodowe, sportowe, strategiczne, wyścigowe,zręcznościowe itd..
Cda.pl oferuje nowym użytkownikom początkowo okres testowy, w którym mogą zapoznać się z funkcjonowaniem serwisu. Gdy przypadnie on im do gustu i spełni ich oczekiwania mogą wtedy wykupić usługę premium i korzystać z niego wtedy bez żadnych ograniczeń wraz z przysługującymi im innymi dodatkowymi korzyściami, jak na przykład priorytetowy transfer, brak reklam, korzystanie z portalu na 3 urządzeniach jednocześnie itp..