Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Centrum Rowerowe Grudzień 2018

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Centrumrowerowe.pl

Darmowa wysyłka

Obowiązuje dla zamówień od 199 zł.
Kod rabatowy Centrumrowerowe.pl

Kod rabatowy na akcesoria o wartości 350 zł w gratisie

Obowiązuje przy zakupie roweru w cenie powyżej 3000 zł. Kody rabatowe nie łączą się z innymi kodami rabatowymi oraz rowerami będacymi w promocji/wyprzedazy.
Kod rabatowy Centrumrowerowe.pl

Kod rabatowy na akcesoria o wartości 400 zł w gratisie

Obowiązuje przy zakupie roweru w cenie powyżej 3500 zł. Kody rabatowe nie łączą się z innymi kodami rabatowymi oraz rowerami będacymi w promocji/wyprzedazy.
Kod rabatowy Centrumrowerowe.pl

Kod rabatowy na akcesoria o wartości 450 zł w gratisie

Obowiązuje przy zakupie roweru w cenie powyżej 4000 zł. Kody rabatowe nie łączą się z innymi kodami rabatowymi oraz rowerami będacymi w promocji/wyprzedazy.
Kod rabatowy Centrumrowerowe.pl

Kod rabatowy na akcesoria o wartości 500 zł w gratisie

Obowiązuje przy zakupie roweru w cenie powyżej 4500 zł. Kody rabatowe nie łączą się z innymi kodami rabatowymi oraz rowerami będacymi w promocji/wyprzedazy.
Doładuj oferty wygasłe
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.47/5
Oddanych głosów: 79

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Firma Centrumrowerowe.pl powstała w 2005 roku. Marka zajmuje się sprzedażą rowerów oraz oferuje wszelkiego rodzaju części i akcesoria rowerowe w wysokiej jakości, dostępne po rozsądnej cenie. Centrum Rowerowe zapewnia o współpracy ze starannie wyselekcjonowanymi producentami, gwarantując oryginalność sprzedawanych towarów. Misją firmy jest zostanie najlepszym rowerowym sklepem internetowym w Polsce - zaspokajającym potrzeby każdego rowerzysty.
Asortyment rowerowy prezentowany na stronie internetowej Centrumrowerowe.pl jest podzielony na następujące kategorie główne oferowanych produktów: buty rowerowe, akcesoria rowerowe, części rowerowe, kaski i ochraniacze, narzędzia i smary, odzież rowerowa, odżywki, okulary rowerowe, ramy rowerowe, skating, trenażery rowerowe. Praktyczna wyszukiwarka oraz profesjonalny system zakładek szczegółowych ułatwiają skierowanie klienta we właściwe miejsce oraz dokonanie wyboru. Sprzedawany asortyment możemy sortować według nazwy producenta, zastosowania, koloru, ceny oraz innych dodatkowych parametrów. Każdy oferowany produkt jest starannie opisany pod względem informacyjnym oraz zawiera dokładną ilustrację graficzną - prezentując ofertę handlową sklepu Centrumrowerowe.pl. Na stronie na bieżąco prezentowane są wszelkiego rodzaju nowości z rynku rowerowego, bestsellery, produkty godne uwagi oraz polecane przez ekspertów. Na gości odwiedzających Centrum Rowerowe czekają liczne promocje, bony na zakupy przez internet oraz atrakcyjne wyprzedaże. Firma posiada sprawnie działające biuro obsługi klienta, w którym specjalnie wyszkolony personel udzieli wszelkich porad oraz pomoże wybrać najlepszą ofertę - adekwatną do oczekiwań klienta. Firma zapewnia swoich odbiorców o bezpieczeństwie transakcji, sprawnej wysyłce oraz o sprawnym systemie zwrotu i wymian towaru w razie reklamacji. Dodatkowo Centrumrowerowe.pl oferuje atrakcyjny system rabatowy dla stałych klientów oraz możliwość zakupów ratalnych na preferencyjnych warunkach. Celem firmy jest stałe poszerzanie oferowanego asortymentu według jej motta: "Szybko, pewnie, tanio". Centrumrowerowe.pl cieszy się dobrymi opiniami oraz zadowoleniem wśród swoich odbiorców.