Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Ceramizer Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.83/5
Oddanych głosów: 3
Opinie o Ceramizer
2018-11-22
Sklep bardzo dobry, wroce na Black Friday moze beda mieli dla klientow jakies ekstra promocje...
2018-10-18
Dobrej jakości produkty i w rozsądnej cenie.

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Ceramizer.pl jest sklepem internetowym oferującym swoim klientom różnego rodzaju dodatki do oleju, silnika, skrzyni biegów. Polecane przez sprzedawcę ceramizery pozwalają na zregenerowanie i usprawnienie funkcjonowania poszczególnych mechanizmów w pojeździe, zmniejszenie zużycia paliwa oraz dodatkowe zabezpieczenie przed zużyciem przy dalszej jego eksploatacji. Dzięki nim w wielu przypadkach można uniknąć kosztownych napraw. Na stronie online sklepu znajduje się także specjalny kalkulator za pomocą którego obliczymy, ile ceramizerów potrzebujemy do naszego auta. Ponadto możemy skorzystać z opublikowanych tam poradników i dowiedzieć się z nich jak zmniejszyć zużycie paliwa i jak dbać o samochód, aby w przyszłości uniknąć remontu silnika.
Oprócz wspomnianych wyżej ceramizerów sklep poleca również swoim klientom wysokiej jakości powerbanki i inne przydatne akcesoria samochodowe.
Osoby potrzebujące pomocy w zakupach mogą liczyć na fachowe wsparcie techniczne ze strony dostępnej dla nich infolinii, obsługiwanej przez doświadczony i profesjonalny zespół ekspertów.