Kody.pl

Kody rabatowe i promocje CityFit Styczeń 2019

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.06/5
Oddanych głosów: 60
Opinie o CityFit
2018-10-16
Kupiłam tu karnet na zajęcia fitness testowo. Moje oczekiwania zostałyu spełnione. Zamówie jeszcze kontynuację. Pozdrawiam.

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
CityFit to prężnie rozwijającą się sieć klubów fitness, wprowadzająca szereg innowacyjnych na rynku rozwiązań.
Z aktualnie obowiązującą ofertą sieci klubów fitness CityFit, skierowaną zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych, można zapoznać się na jej oficjalnej stronie internetowej cityfit.pl. Znajdują się tam również informacje o lokalizacjach należących do niej obiektów.
Kluby fitness należące do wyżej wymienionej sieci otwarte są dla klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Klienci mogą dokonać swobodnego wyboru warunków umowy, to znaczy zakupić karnet roczny lub karnet miesięczny bez konieczności zawierania umowy długoterminowej. Do ich dyspozycji zostaje oddany wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt treningowy. Ponadto posiadacze karnetów są uprawnieni do korzystania z zajęć grupowych bez potrzeby uiszczania dodatkowych opłat.
CityFit to bardzo interesująca propozycja, skierowana w głównej mierze do osób preferujących regularne podejmowanie aktywności fizycznej, będącej czynnikiem mającym pozytywny wpływ na zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu.