Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Dream Nation Grudzień 2018

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon dreamnation.pl

Wszystko aż 50% taniej!

Kupon Dreamnation.pl

Sprawdź najnowsze promocje Dream Nation

Kupon dreamnation.pl

Nowa kolekcja Lato 2018

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1
Opinie o Dream Nation
2018-10-21
Dream Nation to moja ulubiona marka. Jestem ekspresywną osobą. Lubią niecodzienne ubrania, którymi wyróżniam się spośród szarego tłumu.

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Dream Nation to polska marka odzieżowa, której celem jest chęć dostarczania swoim odbiorcom modnych ubrań o modnym wzornictwie i ciekawej kolorystyce, stworzonych z naturalnej bawełny, pozyskiwanej z ekologicznych upraw, bez stosowania chemii i nawozów sztucznych. Są to ubrania inspirowane miłością do przyrody, podróży czy dążeniami do realizacji własnych marzeń.
Proponowane przez Dream Nation kolekcje odzieży skierowane są do osób gustujących w stylowych, często ekstrawaganckich ubraniach, podkreślających ich indywidualny styl i wyrażających własną osobowość.
Nad ich stworzeniem pracują uzdolnieni projektanci, dbających o bardzo ciekawe kroje, oryginalne wzornictwo, trafnie dobierając do nich kolorystykę. Ubrania są starannie szyte w niewielkich, lokalnych zakładach szwalniczych na terenie Polski.
Na stronie online sklepu Dreamnation.pl prezentowane są najbardziej interesujące kolekcje ubrań, nowości rynkowe oraz wyprzedaże.