Kody.pl

Kody rabatowe i promocje dr Lifestyle Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1
Opinie o dr Lifestyle
2018-10-22
Dr Lifestyle bardzo mi pomogła schudnąć i od tego czasu moja waga utrzymuje się na odpowiednim poziomie. Jestem stałą czytelniczką jej bloga. Zawsze znajdę tutaj coś interesującego dla siebie. Pozdrawiam i dziękuję :-)

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Dr Lifestyle to bardzo interesujący, bogaty w niezwykle cenną wiedzę i doświadczenia blog, zajmujący się tematyką zdrowego odżywiania, odchudzania i psychodietetyki. Jego autorem jest mgr Monika Ciesielska, specjalistka z zakresu dietetyki. Jest ona promotorką prowadzenia zdrowego stylu życia, osiąganego poprzez wprowadzenia do swojej codziennej diety zdrowych pokarmów, bogatych w witaminy i minerały, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka oraz regularne podejmowanie aktywności fizycznej. Samo odchudzanie i redukcja nagromadzonej tkanki tłuszczowej przeprowadzane jest według jej wskazówek na skutecznych, udowodnionych naukowo metodach.
Na lifestylowym blogu Dr Lifestyle znajdują się szczegółowe informacje o dietach, cenne wskazówki i porady dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy, zredukować tkankę tłuszczową i rozpocząć prowadzenie zdrowego stylu życia, kalkulator kcal, dietetyczne przepisy itd.. Istnieje również możliwość zarezerwowania wizyty online z dietetykiem, opracowania jadłospisu indywidualnego lub nabycia pakietu jadłospisów.