Kody.pl

Kody rabatowe i promocje eDarling Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 2.75/5
Oddanych głosów: 2
Opinie o eDarling
2018-08-22
Poznalam na eDarlingu mojego obecnego meza. Jrstesmy razem bardzo szczęśliwi. To portal na ktorym naprawde można poznać przez internet kogoś wyjatkowego.
2018-08-09
to są skurczybyki. Nie dają spokoju z reklamami i nie można się odczepić bo wysłane maile wracają.

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
eDarling.pl jest jednym z najbardziej znanych portali randkowych, przeznaczonym dla singli szukających długotrwałego, poważnego związku. Rejestracja na nim jest bezpłatna. Obecnie portal może się pochwalić około 13 milionami zarejestrowanych użytkowników na całym świecie.
eDarling jest wirtualnym pośrednikiem przy poszukiwaniu partnera. Zastosowano w nim innowacyjną metodę tak zwanego "matchingu". Polega to na tym, że rejestrujący się użytkownik musi najpierw wypełnić szczegółowy test osobowości. Opiera się on na naukowym modelu psychologii osobowości, dzięki czemu dochodzi do skutecznego dopasowywania osób podobnych pod względem cech charakteru i wartości, którymi kierują się w życiu. Ponadto w teście znajdują się również pytania dotyczące zainteresowań, celów życiowych, preferencji i oczekiwań wobec potencjalnego partnera. Na podstawie sumiennie wykonanego testu osobowości oraz zawartych w utworzonym profilu danych demograficznych algorytm przydziela propozycję odpowiedniego dla nas partnera.
Jedną z głównych cech portalu eDarling jest gwarancja kontaktu, czyli zasada polegająca na tym że użytkownikom premium gwarantowana jest pewna liczba nawiązanych kontaktów podczas trwania okresu premium.