Kody rabatowe, kupony i promocje Edom Kwiecień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !

Zobacz także oferty w podobnych sklepach:

Oferty wygasłe:

Edom
Edom.pl promocje

Bon podróżny w wysokości 100 zł

Za zapisanie się do newslettera.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 473 dni temu
Zobacz też inne oferty z innych sklepów:
Opinia o Edom
Firmę Edom.pl założył niemiecki e-domizil, który ma swoją siedzibę we Frankfurcie nad Menem. Firma sprzedaje usługi wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych oraz inne usługi turystyczne. Edom.pl jest znanym, certyfikowanym systemem rezerwacji, gwarantującym najlepszą cenę i bezpieczeństwo. Firma współpracuje tylko ze znanymi touroperatorami oraz prywatnym właścicielami obiektów.
Dzięki firmie Edom.pl znalezienie odpowiedniego miejsca na wakacje staje się zdecydowanie prostsze. Klienci sklepu internetowego Edom.pl jako wynajmujący może liczyć na fachowy kontakt z biurem obsługi klienta – który jest także pośrednikiem w kontakcie z najemcą. Na stronie sklepu internetowego Edom.pl funkcjonuje praktyczna wyszukiwarka. Możemy znaleźć w niej domy lub apartamenty wakacyjne według proponowanych opcji wyszukiwania: kraju, regionu, miejscowości, rodzaju obiektu, ilości osób oraz terminu. Na stronie internetowej Edom.pl widnieje wiele promocyjnych ofert wyjazdu oraz rekomendowanych miejsc wypoczynkowych. Jest także możliwość wybrania opcji podróży wraz ze zwierzętami –„Urlop z psem”. Oferty turystyczne są szczegółowo przedstawione, a odwiedzający stronę mogą wyrażać swoje opinie. W jednej z zakładek znajdują się fachowe porady od specjalistów dotyczące zaplanowania podróży i wiążących z nią przygotowań.
Firma Edom.pl uczestniczy w programie „Rzetelna firma oraz jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Cieszy się rosnącym zadowoleniem i uznaniem swoich klientów.
Więcej..
Ocena 5 / 5
Oddanych głosów: 1
TOP 15 kodów i promocji
Black Friday 2018- Cyber Monday 2018- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Gazetki- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach