Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Edom Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy Edom.pl

Bon podróżny w wysokości 100 zł

Za zapisanie się do newslettera.
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Firmę Edom.pl założył niemiecki e-domizil, który ma swoją siedzibę we Frankfurcie nad Menem. Firma sprzedaje usługi wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych oraz inne usługi turystyczne. Edom.pl jest znanym, certyfikowanym systemem rezerwacji, gwarantującym najlepszą cenę i bezpieczeństwo. Firma współpracuje tylko ze znanymi touroperatorami oraz prywatnym właścicielami obiektów.
Dzięki firmie Edom.pl znalezienie odpowiedniego miejsca na wakacje staje się zdecydowanie prostsze. Klienci sklepu internetowego Edom.pl jako wynajmujący może liczyć na fachowy kontakt z biurem obsługi klienta – który jest także pośrednikiem w kontakcie z najemcą. Na stronie sklepu internetowego Edom.pl funkcjonuje praktyczna wyszukiwarka. Możemy znaleźć w niej domy lub apartamenty wakacyjne według proponowanych opcji wyszukiwania: kraju, regionu, miejscowości, rodzaju obiektu, ilości osób oraz terminu. Na stronie internetowej Edom.pl widnieje wiele promocyjnych ofert wyjazdu oraz rekomendowanych miejsc wypoczynkowych. Jest także możliwość wybrania opcji podróży wraz ze zwierzętami –„Urlop z psem”. Oferty turystyczne są szczegółowo przedstawione, a odwiedzający stronę mogą wyrażać swoje opinie. W jednej z zakładek znajdują się fachowe porady od specjalistów dotyczące zaplanowania podróży i wiążących z nią przygotowań.
Firma Edom.pl uczestniczy w programie „Rzetelna firma oraz jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Cieszy się rosnącym zadowoleniem i uznaniem swoich klientów.