Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Enel Med Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Enel-Med jest prywatnym Centrum Medycznym istniejącym od 1993 roku, oferującym swoim klientom szeroki dostęp do różnego rodzaju specjalizacji zdrowotnych w przychodniach, szpitalach, klinikach, oddziałach, laboratoriach, zlokalizowanych w wielu miejscach na terenie kraju. To jednocześnie dostęp do lekarzy, dysponujących wyspecjalizowaną wiedzą medyczną oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym w diagnozowaniu oraz prowadzeniu leczenia wielu chorób i dolegliwości zdrowotnych.
Pacjent korzystający z usług Enel-Med może liczyć na kompleksową obsługę medyczną, począwszy od konsultacji lekarskich, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację, pomagającą powrócić do pełni zdrowia, bądź znacząco poprawiającą jakość życia po przebytym leczeniu.
Na stronie online enel.pl znajdują się szczegółowe informacje dotyczące świadczonych przez Centrum Medyczne Enel-Med usług, lokalizacjach należących do niego obiektów, możliwości i warunków skorzystania z proponowanych usług. Zarejestrowani już pacjenci mogą telefonicznie bądź za pośrednictwem internetu umówić bądź odwołać zaplanowaną wizytę, zamówić receptę i dokumentację i w łatwy sposób zarządzać zarejestrowanym na systemie kontem.