Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Epinokio Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Epinokio.pl jest sklepem internetowym oferującym drewniane zabawki obejmujące wiele dziedzin życia takich jak: zabawa, praca, nauka. Towary są solidnie wykonane, posiadają certyfikaty jakości. Pochodzą od polskich, niemieckich, francuskich i włoskich producentów.
Asortyment w sklepie internetowym Epinokio.pl jest podzielony na kategorie uwzględniające wiek dziecka takie jak m.in: zabawa w sklep, zabawa w dom, transport i dodatki, kolejki drewniane i dodatki, zabawki edukacyjne, lalki, figurki drewniane, chodziki, przebrania, mały majsterkowicz, artykuły domowe. W specjalnej kategorii sklep internetowy Epinokio.pl oferuje dla swoich klientów atrakcyjne promocje i bonusy na zakupy. Na stronie internetowej znajduje się wyszukiwarka produktów. Dostępne towary w sklepie internetowym klienci mogą sortować według wieku dziecka, a następnie wybierać je według preferowanego producenta modelu jak i również ceny. Produkty zakupione w sklepie Epinokio.pl wyróżniają się swoim stylem, trwałością i modnym wyglądem. Dodatkowo są to rzeczy ekologiczne i bezpieczne dla dzieci.
Celem firmy jest spełnienie oczekiwań rodziców i dzieci. Sklep internetowy posiada biuro obsługi klienta usprawniające kontakt między sprzedawcą, a kupującym. Sklep jest polecany przez serwis internetowy dobreprodukty.pl. Cieszy się sporym zadowoleniem i dobrymi opiniami od swoich klientów.