Kody.pl

Kody rabatowe i promocje ESKK Grudzień 2018

Ocena 4.5/5
Oddanych głosów: 90
Najpopularniejsze marki dziś:
TUI Media Expert Sephora Eobuwie RTV Euro AGD Kazar Travelist Triverna Home&You Bestcena Venezia Smyk Adidas ELFI Listy Mikołaja NEONET Media Markt iPerfumy Emp Shop Zalando Lounge Douglas Answear Allegro Empik Groupon About You CCC Electro RC Moment Cinemateka Orange
Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy Eskk.pl

Kod rabatowy 25 zł na zakup kursu w ESKK

Oferta ważna tylko dla nowych klientów.
Kod rabatowy Eskk.pl

Kod rabatowy 25 zł na wszystkie kursy w ESKK

Promocja ważna dla nowych klientów.
Kupon Eskk.pl

Nowość: Angielski dla początkujących

Kupon Eskk.pl

Wypełnij formularz i korzystaj z audiobooków za darmo!

Kod rabatowy Eskk.pl

Kod rabatowy 25 zł na wszystkie kursy w ESKK

Promocja ważna dla nowych klientów.
Doładuj oferty wygasłe
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.5/5
Oddanych głosów: 90

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
ESKK, czyli Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego powstała w 1991 roku w Poznaniu. Należy do Grupy ESCC – największej w Europie instytucji, zajmującej się kształceniem na odległość. ESKK gwarantuje swoim klientom wysoki poziom merytoryczny oferowanych kursów - z różnych dziedzin. Są to nowatorskie programy nauczania zależne od potrzeb rynku. Firma oferuje sprawdzone metody kształcenia na odległość i podnoszenia kwalifikacji zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym - poprzez rozwój własnych zainteresowań. We wrześniu 2011 został uruchomiony serwis internetowy ESKK, natomiast w lutym 2013 roku rozpoczęła działalność platforma online.
W sklepie internetowym Eskk.pl oferowane grupy kursów podzielone według następujących kategorii: językowe (m.in. angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, łacina), komputerowe, księgowe, zawodowe, psychologiczne, parapsychologiczne, sztuka i talent, dom i ogród, moda i uroda, relaks i rekreacja. Dla odwiedzających firma oferuje liczne promocje i bonusy. W specjalnej zakładce „Testy” można sprawdzić swoją wiedzę z danej dziedziny, a następnie zdecydować o wyborze odpowiedniego poziomu umiejętności - w celu dalszego kształcenia. Na stronie internetowej Eskk.pl znajduje się kontakt do biura obsługi klienta, gdzie specjaliści przekażą nam szczegółowe informacje na temat wybranych kursów i metod edukacyjnych.
Celem firmy jest maksymalna efektywność, zarówno w sferze zarządzania, jak i wprowadzaniu i utrzymywaniu najwyższych standardów usług dla swoich klientów. Wynikiem pracy i doświadczeń ESKK jest silna i stabilna pozycja lidera w zakresie edukacji na odległość w Polsce. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i cieszy się ich dobrą opinią.