Kody rabatowe, kupony i promocje ESKK Czerwiec 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !

Zobacz także oferty w podobnych sklepach:

Oferty wygasłe:

ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy 25 zł dla nowych klientów ESKK

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 18 dni temu, pobrano 1 raz
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy na kursy za 59,90 zł

Cena dotyczy pakietu lekcyjnego obejmującego 1 m-c nauki.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 110 dni temu, pobrano 2 razy
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy na kurs językowy za 299 zł

W cenie pakietu: podręczniki, kurs online, audiobooki, multimedia oraz opieka nauczyciela.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 138 dni temu, pobrano 19 razy
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy na kursy językowe za 299 zł

Otrzymasz: podręczniki, kurs online, audiobooki i multimedia. Dodatkowo opieka nauczyciela gratis.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 200 dni temu
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy do 80% na kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne

Kupon nie łączy sie z innymi promocjami.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 224 dni temu
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy do 80% na kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne

Kupon nie łączy się z innymi promocjami.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 269 dni temu
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Wszystkie kursy za 49,90 zł!

WSZYSTKIE KURSY W CENIE 49,90 ZŁ! Najszersza oferta: kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 353 dni temu
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Nawet pół kursu gratis!

PÓŁ KURSU GRATIS! Wyjątkowa zniżka na kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 353 dni temu
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy na wszystkie kursy w cenie 49,99 zł!

W ofercie kursy: językowe, zawodowe, hobbystyczne, komputerowe, psychologiczne.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 492 dni temu
Opinia o ESKK
ESKK, czyli Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego powstała w 1991 roku w Poznaniu. Należy do Grupy ESCC – największej w Europie instytucji, zajmującej się kształceniem na odległość. ESKK gwarantuje swoim klientom wysoki poziom merytoryczny oferowanych kursów - z różnych dziedzin. Są to nowatorskie programy nauczania zależne od potrzeb rynku. Firma oferuje sprawdzone metody kształcenia na odległość i podnoszenia kwalifikacji zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym - poprzez rozwój własnych zainteresowań. We wrześniu 2011 został uruchomiony serwis internetowy ESKK, natomiast w lutym 2013 roku rozpoczęła działalność platforma online.
W sklepie internetowym Eskk.pl oferowane grupy kursów podzielone według następujących kategorii: językowe (m.in. angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, łacina), komputerowe, księgowe, zawodowe, psychologiczne, parapsychologiczne, sztuka i talent, dom i ogród, moda i uroda, relaks i rekreacja. Dla odwiedzających firma oferuje liczne promocje i bonusy. W specjalnej zakładce „Testy” można sprawdzić swoją wiedzę z danej dziedziny, a następnie zdecydować o wyborze odpowiedniego poziomu umiejętności - w celu dalszego kształcenia. Na stronie internetowej Eskk.pl znajduje się kontakt do biura obsługi klienta, gdzie specjaliści przekażą nam szczegółowe informacje na temat wybranych kursów i metod edukacyjnych.
Celem firmy jest maksymalna efektywność, zarówno w sferze zarządzania, jak i wprowadzaniu i utrzymywaniu najwyższych standardów usług dla swoich klientów. Wynikiem pracy i doświadczeń ESKK jest silna i stabilna pozycja lidera w zakresie edukacji na odległość w Polsce. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i cieszy się ich dobrą opinią.
Więcej..
Ocena 4.5 / 5
Oddanych głosów: 90
TOP 15 kodów i promocji
Black Friday 2018- Cyber Monday 2018- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Gazetki- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach