Kody rabatowe, kupony i promocje ESKK Kwiecień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !

Zobacz także oferty w podobnych sklepach:

Oferty wygasłe:

ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy na kursy za 59,90 zł

Cena dotyczy pakietu lekcyjnego obejmującego 1 m-c nauki.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: 7360
Oferta zakończyła się 51 dni temu, pobrano 2 razy
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy na kurs językowy za 299 zł

W cenie pakietu: podręczniki, kurs online, audiobooki, multimedia oraz opieka nauczyciela.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: 6396
Oferta zakończyła się 79 dni temu, pobrano 19 razy
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy na kursy językowe za 299 zł

Otrzymasz: podręczniki, kurs online, audiobooki i multimedia. Dodatkowo opieka nauczyciela gratis.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: 6396
Oferta zakończyła się 141 dni temu
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy do 80% na kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne

Kupon nie łączy sie z innymi promocjami.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: 7192
Oferta zakończyła się 165 dni temu
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy do 80% na kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne

Kupon nie łączy się z innymi promocjami.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: 7172
Oferta zakończyła się 210 dni temu
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Wszystkie kursy za 49,90 zł!

WSZYSTKIE KURSY W CENIE 49,90 ZŁ! Najszersza oferta: kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: 6957
Oferta zakończyła się 294 dni temu
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Nawet pół kursu gratis!

PÓŁ KURSU GRATIS! Wyjątkowa zniżka na kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: 4910
Oferta zakończyła się 294 dni temu
ESKK
Eskk.pl kody rabatowe

Kod rabatowy na wszystkie kursy w cenie 49,99 zł!

W ofercie kursy: językowe, zawodowe, hobbystyczne, komputerowe, psychologiczne.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: 6957
Oferta zakończyła się 433 dni temu
Opinia o ESKK
ESKK, czyli Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego powstała w 1991 roku w Poznaniu. Należy do Grupy ESCC – największej w Europie instytucji, zajmującej się kształceniem na odległość. ESKK gwarantuje swoim klientom wysoki poziom merytoryczny oferowanych kursów - z różnych dziedzin. Są to nowatorskie programy nauczania zależne od potrzeb rynku. Firma oferuje sprawdzone metody kształcenia na odległość i podnoszenia kwalifikacji zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym - poprzez rozwój własnych zainteresowań. We wrześniu 2011 został uruchomiony serwis internetowy ESKK, natomiast w lutym 2013 roku rozpoczęła działalność platforma online.
W sklepie internetowym Eskk.pl oferowane grupy kursów podzielone według następujących kategorii: językowe (m.in. angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, łacina), komputerowe, księgowe, zawodowe, psychologiczne, parapsychologiczne, sztuka i talent, dom i ogród, moda i uroda, relaks i rekreacja. Dla odwiedzających firma oferuje liczne promocje i bonusy. W specjalnej zakładce „Testy” można sprawdzić swoją wiedzę z danej dziedziny, a następnie zdecydować o wyborze odpowiedniego poziomu umiejętności - w celu dalszego kształcenia. Na stronie internetowej Eskk.pl znajduje się kontakt do biura obsługi klienta, gdzie specjaliści przekażą nam szczegółowe informacje na temat wybranych kursów i metod edukacyjnych.
Celem firmy jest maksymalna efektywność, zarówno w sferze zarządzania, jak i wprowadzaniu i utrzymywaniu najwyższych standardów usług dla swoich klientów. Wynikiem pracy i doświadczeń ESKK jest silna i stabilna pozycja lidera w zakresie edukacji na odległość w Polsce. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i cieszy się ich dobrą opinią.
Więcej..
Ocena 4.5 / 5
Oddanych głosów: 90
TOP 15 kodów i promocji
Black Friday 2018- Cyber Monday 2018- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Gazetki- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach