Kody.pl

Kody rabatowe i promocje FinAi Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1
Opinie o FinAi
2018-11-08
Za pomocą FinAi porównałem ofertę kilkunastu dostępnych dla mnie kredytów i podpisałem umowę z bankiem, który proponował mi najmniejsze odsetki

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
FinAi jest innowacyjnym sklepem online z kredytami bankowymi. Jest pośrednikiem pomiędzy poszczególnym bankiem bądź instytucją finansową a klientem. Dzięki możliwości porównania wielu ofert w łatwy sposób dokonamy wyboru najkorzystniejszego kredytu dopasowanego do naszych potrzeb i uwzględniającego nasze zdolności kredytowe. Cała procedura od momentu wnioskowania aż do uzyskania dodatkowych środków finansowych odbywa się przez internet, bez potrzeby wychodzenia z domu, przy zachowaniu tylko prawdziwego minimum niezbędnych formalności. Wystarczy tylko określić kwotę kredytu i planowany termin jej spłaty, wypełnić prosty wniosek, potwierdzić swoją tożsamość, wybrać jedną z wielu ofert proponowanych kredytów bankowych, podpisać umowę online. Po spełnieniu powyższych warunków oraz pozytywnej weryfikacji tożsamości i zdolności kredytowej następuje wpływ wnioskowanej kwoty pożyczki na wskazany rachunek bankowy.
Za pomocą dostępnego na stronie internetowej finai.pl prostego kalkulatora w łatwy sposób oszacujemy natomiast wysokość przyszłej raty kapitałowej oraz prognozowane koszty związane z zaciągnięciem zobowiązania finansowego.
Osoby ubiegające się o kredyt bankowy za pośrednictwem platformy FinAi mogą liczyć na profesjonalną obsługę ze strony jej konsultantów.