Kody.pl

Kody rabatowe i promocje FitAdept Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
FitAdept jest zespołem wykwalifikowanych i dysponujących wieloletnim doświadczeniem, certyfikowanych trenerów personalnych, propagujących zdrowy tryb życia poprzez wprowadzenie zdrowego odżywiania oraz włączenia do niego regularnej aktywności fizycznej. Mam to za zadanie poprawić ogólny stan zdrowia i jakość życia poprzez uzyskanie lepszego samopoczucia, kondycji fizycznej, sylwetki i schudnięcia.
Klienci FitAdept mają możliwość skorzystania z indywidualnie opracowanego do ich potrzeb planu treningowego. Mogą liczyć na wsparcie profesjonalistów i zarazem pasjonatów w zakresie dietetyki i suplementacji, motywacji czy rehabilitacji.
FitAdept działa w wielu klubach w kilku miastach w Polsce i stopniowo rozszerza swoją działalność na nowe lokalizacje. Ilość i intensywność treningów oraz zakres usług jest dopasowywana podczas indywidualnych konsultacji prowadzonymi z klientami firmy.
Osoby korzystające z programów treningowych firmy FitAdept doceniają w nich wysoką jakość świadczonych usług przez wykwalifikowaną kadrę oraz ich skuteczności w osiąganiu zamierzonych celów. Zarówno na nowych jak i stałych klientów czekają atrakcyjne promocje.