Kody.pl

Kody rabatowe i promocje w jednym miejscu!

Kody rabatowe, kupony i promocje Furgonetka Wrzesień 2018

Kupon Furgonetka

Sprawdź najnowsze promocje Furgonetka

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ramzes
2018-08-10 13:04:17
Jestem bardzo zadowolony z użytkowania serwisy Furgonetka. Zawsze nadaje w nim łatwo i wygodnie moje paczki w najniższych cenach. Dodatkowo mogę monitorować ich trasę. Pozdrawiam
Paulina
2018-08-07 08:37:20
oki

Zobacz też inne oferty z innych sklepów:
Kupon Globkurier

Sprawdź najnowsze promocje Globkurier

Kupon KurierNet

Sprawdź najnowsze promocje KurierNet

Kupon Paczuszka

Sprawdź najnowsze promocje Paczuszka

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Furgonetka jest serwisem internetowym, umożliwiającym jego użytkownikom skorzystania z usług kurierskich renomowanych firm, takich jak: DPD, UPS, Geis, GLS w najbardziej atrakcyjnych cenach. Nadać można paczki zarówno miejskie, krajowe jak i międzynarodowe.
Na stronie online pośrednika furgonetka.pl znajdują się podstawowe informacje dotyczące świadczonych usług kurierskich i procesu nadawania przesyłki, przydatne narzędzia jak śledzenie nadanej przesyłki czy szablony paczek, cennik itp.. Możemy tutaj również w łatwy sposób nadać paczkę, kopertę, paletę czy nietypowy ładunek, określając ich podstawowe parametry, jak waga i wymiary.
Atutem serwisu Furgonetka jest również przejrzysty cennik. Opłata paliwowa i drogowa jest już wliczona w cenę usługi oraz nie występują ukryte koszty z które musiałby ponieść dodatkowo zleceniodawca. Nadanie przesyłki jest uproszone, nie ma potrzeby podpisywania umów, odbywa się w domu przez internet. Trwa top szacunkowo około 5 minut. Klienci mogą skorzystać także z opcji zwrotu pobrania w terminie 24h od momentu doręczenia paczki.