Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Generali Grudzień 2018

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Generali

Sprawdź najnowsze promocje Generali

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1
Opinie o Generali
2018-10-28
Jestem zadowolony z usług Generali. Zawarłem ubezpieczenie na życie na dogodnych warunkach, bardzo dobrze, fachowo mi wszystko wytłumaczono. Pozdrawiam

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Generali jest międzynarodową instytucją finansową, założoną w 1831 roku w Trieście. Oferuje swoim klientom szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Jej oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw czy instytucji o zasięgu krajowym i międzynarodowym.
W Polsce Generali prowadzi swoją działalność od 1999 roku za pośrednictwem czterech podmiotów: Generali Towarzystwo Ubezpieczeń SA, Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń SA, Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne SA, Generali Finance Sp. z o.o..
Klienci mogą zakupić w Generali między innymi: ubezpieczenia OC i Autocasco, mieszkaniowe, życiowe oraz turystyczne.
W naszym kraju Grupa Generali funkcjonuje obecnie w trzech obszarach biznesowych: ochrona majątku i życia klientów indywidualnych, zarządzanie oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczenia korporacyjne.
Klienci doceniają w Generali przede wszystkim wysoki poziom obsługi klienta, szeroki wybór innowacyjnych programów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych oraz korzystne warunki zawierania umów.