Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Gruper Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 2
Opinie o Gruper
2018-11-02
Dość często korzystam z Grupera. Mogę tam kupić szybko i wygodnie jakiś produkt lub usługę taniej, w promocji.
2018-10-16
Gruper to dobry agregator zakupów grupowych, polecam

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Gruper jest platformą internetową, proponującą swoim użytkownikom kupony rabatowe i zakupy grupowe ze wszystkich portali w jednym miejscu, takich jak: Groupon, Travelist, Triverna, Tui, Kuptravel, eHoliday, Hotelscombined.
Klienci Grupera mają możliwość zakupu poszczególnych artykułów bądź usług w promocyjnych cenach, niedostępnych dla klientów kupujących je tradycyjną drogą. Firmy współpracujące z Gruperem mogą natomiast liczyć na skuteczną promocję własnego wizerunku w sieci internetowej i reklamę oferowanych przez nich produktów bądź usług.
Produkty i usługi, które mogą zostać nabyte przez użytkowników Grupera zostały przyporządkowane do poszczególnych kategorii, takich jak: Twoje miasto, Travel, Top oferty, Bilety, Shopping, Portale.
Wszystkie oferowane za pośrednictwem serwisu Gruper towary i usługi są dokładnie opisane. Zawarte są tutaj podstawowe informacje o nich, poszczególne opcje do wyboru z podaną kwotą zniżki oraz warunki uczestnictwa w promocji. Ich zakup dokonywany jest szybko i wygodnie.