Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Ibuk Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Ibuk.pl

Nauka języków obcych -30%

Kupon Ibuk.pl

Ebooki motywacyjne i poradniki -35%

Sztuka zwycięstwa!
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 2
Opinie o Ibuk
2018-11-04
Często korzystam z Ibuk. Zwłaszcza z ebooków i wypożyczalni książek. Bardzo fajna sprawa

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Ibuk jest wypożyczalnią oraz księgarnią internetową, oferującą swoim klientom szeroki i bogaty wybór e-booków i audiobooków oraz czasopism i książek do wypożyczenia w korzystnych cenach.
W jej propozycji znajdują się książki oraz publikacje naukowe w formie tradycyjnej jak i elektronicznej z wielu dziedzin, takich jak między innymi: ekonomia, zarządzanie, matematyka, przyroda, pedagogika, psychologia, medycyna, prawo, języki obce, teologia, kryminalistyka, sport, słowniku, przewodniki, poradniki, podręczniki szkolne i akademickie itd..
Ibuk będąca polską biblioteką cyfrową i wypożyczalnią e-booków umożliwia wypożyczanie książek w formatach elektronicznych za pośrednictwem internetu. Projekt ten został stworzony w 2007 roku przez Wydawnictwo Naukowe PWN i skierowany jest do użytkowników komputerów oraz urządzeń mobilnych.
Dostępny asortyment Ibuk jest stale i starannie poszerzany o nowe pozycje książkowe i wydawnictwa, aby w jak największym stopniu móc zaspokajać stale rosnące potrzeby swoich czytelników.