Kody.pl

Kody rabatowe i promocje IdeaShirt Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Ideashirt.pl

Zamówienia hurtowe dla firm do 30% rabatu!

Wysokość zniżki zależy od ilości zakupionych produktów.
Kupon Ideashirt.pl

Oryginalna odzież i gadżety z własnym nadrukiem

Kod rabatowy Ideashirt.pl

Kod rabatowy 5% na cały asortyment

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.06/5
Oddanych głosów: 38
Opinie o IdeaShirt
2018-12-05
Extra koszulki, szybka wysyłka.
2018-11-04
Bardzo szybko i ładnie zrobiono mi koszulkę z wybranym przeze mnie nadrukiem. Jeszcze raz dziękuję

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Ideashirt jest firmą, powstałą w 2013 roku, specjalizującą się w wykonywaniu najwyższej jakości nadruków na odzieży i innych akcesoriach.
Ideashirt realizuje zamówienia, obejmujące następujące techniki druku: haft komputerowy, sublimacja, DTG, Sitodruk, Folia Flex i Flock, Fullptint, Grawer laserowy, Druk UV.
Druk DTG - metoda znakowania tekstyliów bawełnianych, polegająca na bezpośrednim nadrukowaniu grafiki na materiał. Pozwala na umieszczenie nadruku w pełnym zakresie kolorów.
Sitodruk - to technologia wykorzystująca siatkę, przepuszczającą farbę w wcześniej wygrzanym miejscu. Zapewnia bardzo wysoką trwałość nadruków na tekstyliach bawełnianych i papierze.
Haft komputerowy - to metoda wykorzystywana do znakowania odzieży. Cechuje się wysoką trwałością, idealnie nadaje się do personalizowania odzieży firmowej.
Folia flex i flock- to folia przenoszona na materiał, pod wysoką temperaturą. Najczęściej znakowane są nią koszulki sportowe, czapki, saszetki czy torby.
Sublimacja - to technika druku polegająca na przeniesieniu wielokolorowej grafiki na powierzchnię koszulki poliestrowej, kubka, czapki czy poduszki.
Fullprint - to połączenie techniki druku sublimacyjnego z maszynowym zszywaniem koszulki. Każdy projekt jest wykonywany ręcznie co nadaje tekstyliom unikalności.
Grawer laserowy - jest to znakowanie, cechujące się wysoką dokładnością oraz jakością grawerowania. Znajduje swoje zastosowanie przy znakowaniu długopisów, piór czy breloczków.
Druk UV - polega na wykonaniu nadruków za pomocą atramentów utwardzanych promieniami UV. Wykorzystywany jest podczas znakowania długopisów, pendrive'ów, okularów oraz wielu innych gadżetów.
Klienci doceniają w firmie Ideashirt przede wszystkim bardzo dobrą jakość wydruków na różnych artykułach, fachowe doradztwo oraz szybką realizację złożonych zamówień.